Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Oda adnátok a kár miatt...

Oda adnátok a kár miatt kapott összeget?

Figyelt kérdés
Teljes egészében én fizetem a rezsit, de szinte anyámék azt az összeget elisszák. Na már most a lakásbiztosítást is én fizetem, volt egy kárjuk amit bejelentettem, megis kaptam az összeget már. Nem sok 7000 ft, de nem tudom hogy adjam neki oda vagy tartsam meg? Mivel én sem állok jól anyagilag, meg ők csak herdálnak, de még is nyugodtabb lennek ha oda adnám nekik. Nem tudom mit tegyek? Nem tudnak arról sem hogy a kárt bejelentettem.
2021. máj. 27. 10:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Én alapból nem adnék pénzt, ha meglenne a gyanúm, hogy elisszák.


Elkérném a csekkeket és közvetlenül én fizetném be őket.


+1 kéretlen tanács: költözz el onnan, az ilyen emberek csak lehúznak... Érdekes, hogy amíg gyerek voltál ki tudták termelni a ház költségeit+az ellátásodat, most, hogy jársz dolgozni, meg hirtelen nincs pénzük még a rezsire sem. Ne hagyd, hogy kihasználjanak!

2021. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
nyugodtan tarsd meg az összeget, ha már te fizeted a biztósítást. főleg ha egyébként minden csak lefolyna a torkukon.
2021. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Kései Sirató ***** válasza:
92%
Ha te fizeted a rezsit, akkor nem.
2021. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

Szóval te olyan drága gyermeke vagy a szüleidnek, hogy amit te odaadsz összeget, azt viszik a kocsmába. De a rezsit akkor a maguk pénzéből fizetik? Na a lényeg, ha a te pénzeden kívül is jut rezsire, akkor mi a bánatos f@ért adsz a kezükbe pénzt? Ok, hogy ott laksz, de akkor add fel te a csekkeket, vásárolj be, vagy nem tudom. De most ne is haragudj, de olyan, mintha partner lennél abba, hogy igyanak.

Ja, és természetesen nem adnám oda.

2021. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem a javítasra koltod?
2021. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Már rendezve van a javítás, azt kihagytam hogy azt anyám fizette. Egyébként a kezükbe kell adjam az összeget mert a rezsi kevesebb, de kb havonta elmegy annyi az italra mint amennyit adok
2021. máj. 27. 18:42
 17/17 anonim ***** válasza:
57%

na, hát ezt kérdeztem az 5-ben, szerintem pofátlan vagy. Lehet, hogy isznak, de a rezsit, amit nekik adsz, nem isszák el, hiszen van vized, villanyod, mindened.

Ők fizették a javítást, amit te pofátlanul eltennél.

2021. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!