Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van erre valami legális és...

Van erre valami legális és anonim fórum, ahol kipanaszkodhatom magam, bátorítást és jó tanácsot kaphatok?

Figyelt kérdés
A férjem kijelentette hogy mégsem akar gyereket, pedig 2 is meg volt beszélve. Természetesen őt jobban szeretem, így vele maradok, de a szüleink is már nagyon várják az unokát. A férjemmel nem tudok beszélni mert már a témától is ideges lesz, anyósomnak csak nem szidhatom a saját fiát, anyukám pedig folyton stresszel hogy akkor miért nem hagyom el. Szeretném valakinek elmondani a teljes sztorimat, mindent kiadni magamból mert már nagyon régóta gyűlik, de így nincs akinek elmondhatnám, mert azzal csak konfliktust generálok a családban, arra pedig semmi szükség. Nem tudom hogy ezen az oldalon mennyire lenne legális, de ahogy más kérdéseket olvasok, sokszor támadják a kérdezőket is erre pedig nincs szükségem, megkapom mástól. Én egy kis megértésre és bátorításra vágynék a témában.
2021. ápr. 30. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Természetesen őt jobban szeretem, így vele maradok,...A férjemmel nem tudok beszélni



Rosszul teszed. Meg fogod bánni, és a házasságotok is rámegy. Minél előbb váltani kellene, mert az óra ketyeg.

2021. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el kérdező. Itt nem az a baj hogy meggondolta magát, szíve joga, hanem hogy ha te akarsz akkor előbb utóbb tönkremegy a házasságotok, és lehet már kifutsz az időből.


Az szép hogy most még jobban szereted de ahogy telnek az évek egyre jobban jönnek majd elő a problémák és bizony eljön az idő mikor már nem így lesz. A fejéhez fogod vágni, de már nem fogsz tudni változtatni, ott leszel középkorúként férj és gyerekek nélkül.

2021. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Es te szeretnél gyereket, vagy csak a nagyszülõknek akarsz szülni?

Anyudnak van igaza, ha te szeretnél gyereket.

2021. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Van erre valami legális és anonim fórum, ahol kipanaszkodhatom magam, bátorítást és jó tanácsot kaphatok?

pont itt :D

2021. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha most szerelemből vele maradsz, három lehetőség van a jövőre nézve (abban az esetben, ha tényleg nem lesz gyerek, nem csúszik be vagy nem gondolja meg magát újra): 1.Optimista forgatókönyv: szeretetben és harmóniában fogtok élni és életetek végéig együtt maradtok. 2.Amikor már kicsúszol az időből, hiányérzeted lesz, a férjedet fogod hibáztatni és szétmentek, de már késő lesz. 3. Más okból tönkremegy a házasságotok, a férjed elhagy pl. egy fiatalabbért, te kicsúszol az időből, és még az is lehet, hogy a fiatalabb nőtől viszont neki lesz gyereke. Mivel a házasságoknak már több mint a fele válással végződik, elég nagy esély van az utóbbi két lehetőségre.

Nem tudom, hány éves vagy. Ha még harminc alatt, akkor adhatsz magatoknak egy-két évet, hátha változik a férjed hozzáállása, esetleg benned szűnik meg a vágy a gyerek iránt (lemondani arról, amire vágysz, nem ugyanaz!). Ha viszont harmincon felül vagy, akkor erősen el kell gondolkoznod azon, hogy biztosan vele akarsz-e maradni! Persze a döntés a tiéd.

2021. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Persze, aztán amikor 10-20 év múlva a méhed bezárja kapuit akkor meg elkezdhetsz macskákat gyűjteni. Plusz semmi sem szavatolja, hogy addig együtt maradtok, pláne így, szóval két szék között a padlóra érkezhetsz könnyen.
2021. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Írj nekem nyugodtan privátban. 29 eves nő vagyok hasonló cipőben.
2021. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Savlekotő ***** válasza:
73%

.A férjemmel nem tudok beszélni


Akkor mi fisznek vagy a felesége ha még beszélni sem tudtok-..

70F

2021. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Én megértelek kérdező. Ha most azt mondaná az én párom, hogy nem akar gyereket mégsem, pedig eddig mondogatta, akkor is vele maradnék, mert szeretem. Persze senki nem tudhatja, mi lesz 20 év múlva. Például 5#-ös jól felvázolta a lehetőségeket. Lehet hogy vagy egyikőtöket, vagy másikótokat majd később teszi taccsra ez a helyzet, szétmentek, és lehet, hogy már késő lesz a gyerekvállaláshoz. A szülőket nem fogod tudni leállítani, mindig a nyakadban lihegnek majd, kivéve ha azt hazudod például, hogy kiderült rólad, hogy meddő vagy. Anyádnak is csak az unokázgatás a fontos inkább úgy látom, nem feltétlenül az mozgatja, hogy te mit akarsz.
2021. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne élj olyan életet, ami nem tesz téged boldoggá. Ha vágysz rá, akkor azt nem lehet elnyomni, felemészt. Fáj, meg félsz meg minden, de nem ő akkor az az ember, akivel lenned kell. Őt nem érdekli a te fájdalmad. Ezt az életet szeretnéd? Olyannal, aki konkrétan átver, de még meg sem hallgat, ideges lesz, ha meg mered mondnai, hogy fáj? Joga van nem akarni, de sggfejnek lenni már nem. Nagyon meg fogod ezt bánni, semmibe vesz téged.
2021. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!