Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itthon egész nap üvöltöznek...

Itthon egész nap üvöltöznek velem! Nem bírom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sosem voltam rossz gyerek, csak a húgom, de ezt nem képesek megérteni!19L
2010. aug. 22. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj el otthonról és aludni járj haza csak, nekem bevált

vállalj munkát suli mellet. Mutasd meg nekik önálló vagy

ne nagyon foglalkozz velük csak annyira, hogy normálisan

ne tudjanak belekötni

2010. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
szard le. ha velem kiabal valaki, mintha nem is hallanam, leulok a gepem ele, fel a fules es hagy menjen.
2010. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
A szülők mindig ilyenek,engedd el a füled mellett
2010. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Többgyerekesek hol vagytok? Ti tudjátok erre a választ, mondjátok meg, ha már többet is össze tudtatok hozni! Most bocsy, de nagyon sok ilyen kérdés van és erre a többgyerekes szülők tudják igazán a választ, de általában nem válaszolnak jobb mindig az egyik gyereket KIKÉSZÍTENI!
2010. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 margoz ***** válasza:
Nem irod hogy miért üvöltöznek veled?Ha csak teszed magad egyik helyröl a másikra nem veszed ki a részed a házimunkábol,és még a hugoddal sem jösz ki,akkor meg értem ha fogytán a türelmük.Nem kellene egy kis ön kritikát alkalmaznod?
2010. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
58%
:))))))))))))))))))))))))) Kiveszem a részem a házimunkából, viszont ha EGYSZER nem mosogatok el, máris áll a bál!
2010. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
34%
szóval szerintem mindegyik szülő ilyen!
2010. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

12:39 :( Remélem nincs igazad! Nekem 4 gyerekem van, a legisebb 7, a legnagyobb 27 éves, de még ilyet sohasem mondtak. Talán nem kéne általánosítani.

A kérdezőnek: mi az oka az ordítozásnak?

2010. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez máshol is előfordul:(. Vonulj el, hallgass zenét, ne kiabálj te is, mert az csak olaj lenne a tűzre...Jól teszed, ha elvonulsz
2010. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Halihó én is többgyerekes vagyok.

Nos feletébb érdekes ez az eset,ahol egy 19 éves mindjárt"gyerek lett"(bezzeg ha pasiról,vagy buliról lenne szó)

Nos eebben az esetben a megoldás,ha mindenki elmegy dolgozni,megszűnik a frusztráció az anyagi problémák miatt és esténként örülnek,ha látják egymást.

Sok embernek nem jó hosszú időn keresztül"bezárva lenni"együtt.

2010. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!