Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki?

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Elvaltam es van egy elettarsam mar ket eve. Nagyon jol megvagyunk, de neha olyan ridegen es visszautasitoan viselkedik a kisfiammal, aki 6 eves.Nem mond neki semmi rosszat, csak valahogy olyan hideg vele. Persze tudom hogy nem akar az apja lenni, de nekem olyan nehez ezt latnom. Egyebkent torodik a gyerekeimmel, bevasrol nekik, vigyaz rajuk ha kell, foz nekik, mesel nekik neha, tarsasjatekozik is veluk.


A sajat gyerekeit, akik az elozo hazassagabol szarmaznak csak egy honapban egyszer lathatja, tudom hogy ez is faj neki. Nem akarom eroltetni a jopofizast de azt sem akarom hogy kesobb ebbol feszultsegek legyenek.


Hogyan mondjam el neki szepen, hogy ne bantsam meg? Vagy csak tulreagalom a dolgokat es remeket latok?


Koszi a valaszokat.


2010. aug. 22. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak tulreagálod. Rendes dolog hogy ennyit foglalkozik velük attol függetlenül hogy nem az övé. SZerintem nincs ott semmi gond max belelátod.
2010. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
remelem hogy tenyleg csak tulreagalom. koszi szepen.
2010. aug. 22. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem lehet ha csak nem az a jopofizos apuka,ha jol banik a gyerekkel es ra lehet bizni mert felelossegteljes akkor szerintem nincs ott baj,lehet ha hianyoznak a sajat gyerekei is es ezt is erzed rajta.finoman kerdezd meg hogy mit erez ha egyutt van a gyerekeddel es mond meg neki milyen jo latnod ha foglalkozik a gyerekkel es mennyire tiszteled amiert ezt teszi,szerintem szeretnie kell mert ha teged szeret akkor tudja hogy fontos neked hogy a gyerekedet is szeresse.tulreagalod valoszinu.
2010. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi neked is. Tdom hogy nagyon nehez neki. Mindketten elvaltunk es ugye az enyemek itt vannak, az ovei meg 400 km-re. Meg is ertem hogy nehez neki, de a fiamnak is nehez igy neha. En meg nem tudok ketteszakadni.


nagyon szeretjuk egymast, hosszu ido volt, mire ide eljutottunk, hogy azzal elhetunk akit szeretunk.

2010. aug. 22. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!