Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet talpra állni egy...

Hogy lehet talpra állni egy olyan kapcsolat után, ahol még nagyon szeretm a volt páromat?

Figyelt kérdés
Gyerek is van.
2010. aug. 21. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Végleges a döntés? Nem lehetne kibékülni? Beszéld ki magadból a barátaiddal, legyél sokat a gyerekeddel és hagyj idôt magadnak. Az idô majd segít, ha nincs mód a békülésre.
2010. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is most ugyanebben a helyzetben vagyok. Egy hete költözött el...szépen váltunk,szeretjük is még egymást,de nem tudjuk tovább csinálni...sok volt a veszekedés,és nem akarjuk,hogy a fiunk naphosszat ezt nézze :(

Mi azóta beszéltünk is már,elmondtuk egymásnak,hogy szeretjük egymást,de ennyi,VÉGE a gyerek érdekében.

Szörnyen hiányzik,6év a semmi veszett el :(((

2010. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétumok? Egyébként mindig, minden helyzetből talpra lehet állni, csak van, aki inkább sajnáltatja magát, és kesereg, ahelyett, hogy a boldogulását keresné.
2010. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Még együtt lakunk, de a napokban költözöm.Sajnos olyan dolgot tett amit ha megbocsájatnék, utána már bármit megtehetne,mert úgyis kibékülnénk.

Csak hát iszonyatosan fáj hogy el kell hagynom, miközben nagyon szeretem.

2010. aug. 21. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Ó, szegénykém... akkor gondolom megcsalt. :( Én is jártam hasonló helyzetben, és én akkor sokat voltam társaságban, mert rossz volt egyedül. Úgy csak örlődtem volna magamban. Ha teheted, menj kikapcsolódni, ismerkedni. Nem kell egyből egy másik kapcsolatba lépni, csak szerezz magadnak barátokat. Próbáld meg elterelni a figyelmedet róla. Adj magadra, szépítsd magad attól hátha jobb kedved lesz. Nézz vígjátékokat, ha szereted. Halgass vidám zenét.

Egyelőre ezek jutnak eszembe. De majd még biztos lesz még valami. Addig is jobbulást!

2010. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Még annyit, hogy jól döntöttél szerintem! Mert ha jól gondolom akkor megcsalt téged és ha egyszer megtette, akkor megint megfogja.
2010. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megcsalt, vagy megütött (nálam ez a két dolog automatikus válóok), az azt jelenti, hogy egy erkölcsi küszöböt lépett át. Azaz képtelen téged, mint nőt, mint embert tisztelni (ezt alapvetően nem én mondom, hanem Szendi Gábor). Onnantól kezdve, hogy átlépte azt a küszöböt, veszett fejsze nyele az egész kapcsolat. Te ezt nagyon jól látod, és okosan cselekszel. Itt nincs mit mellébeszélni, nem kell hinni a tipikus "megváltoztam, soha többé nem teszem ezt"-maszlagban. Dehogynem teszi. Lehet, hogy nyíltabban, lehet, hogy fifikásabban... De onnantól, hogy egyszer ezt megtette veled, még egyszer meg fogja, ha látja, hogy te megbocsátasz, és lenyeled a békát. Mert ilyen esetben mindig, de mindig az történik, hogy a nő lenyeli a békát, mert a kapcsolat fenntartását biztonságosabbnak tartja még ilyen előnytelen helyzetből is, mint a kilépést. (Ezt meg éppenséggel Csernus mondja...)

Csak gratuálni tudok a döntésedhez, szerintem meg fogod még találni azt az embert, aki tényleg a társad lesz egy életen át. :)

2010. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!