Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elkezdjek nyomozni...

Mit tegyek? Elkezdjek nyomozni? Vagy hadjam anyáma majd ő mindent megold alapon?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak mert kiderült hogy anya sok emberrel is megcsalta apát.

Szóval elváltak úgy másfél éve apa is talált magának valakit,meg ugye anya is avval a pasival van együtt aki miatt otthagyta apát.Nade avval a hapsival nem tudnak együtt élni folyton veszekednek,ezért elköltöztünk tőle,és most egy albérletbe lakunk.

Sokáig együtt voltak úgyhogy nem éltek egymással de jártak,de most nemrég szakítottak,de aztán most megint együtt vannak..vagy nem is tudom..Szóval viszont egy gond lenne:Anyám elment valamelyik nap a kapolcsi napokra,és ott szerintem megismerkedett valakivel.Ezt abból godolom h amíg a zuhanyzott megnéztem az sms-eit(tudom hogy nem szép dolog de tudnom kell) és az a pasas akiről eddig beszéltünk,akivel egy ideig együtt éltünk,az írta neki h "Hallom már sikerült elfeledni engem valaki segítségével!Megkérdezhetem hogy terhes vagy-e?" Ezen nagyon kiakadtam,de találtam még1 sms-t is ugyanattól a hapsitól aki az előzőt küldte:"Ha nem veszed fel a telefont odamegyek,de akkor nagyon megbánod h egyáltalán megszülettél." Ettől nagyon megiedtem,hiszen ezt az sms-t akkor írta amikor én éppen apánál aludtam,és másnap pedig egy kék foltot észleltem a bal vádlián.

Nagyon megiedtem,hiszen sztem egyértelmű hogy a hapek bántotta anyámat.Egyrészt,nemtom mit csináljak,hiszen tudom h nem valami angyal az anyám,de nagyon szeretjük egymást és nem akarom hogy bántsa az a pasi.

Másrészt pedig attól félek hogy Kapolcson tényleg bepasizott,és tényleg terhes-e.Van még1 dolog ami miatt tényleg aztfeltételezhetném hogy van egy pasia,mert egyszer úgy volt megbeszélve hogy szombaton ott alszom apánál és az új családjánál,és péntek egésznap velük voltam,de aztán végül szerettem volna inkább pénteken ott aludni mint szombaton,és anyám nem engedte,pedig máskor mindig megszokta...és azt hogy szombaton ott aludjak,azt ő követelte.Szóval akkor szombaton aludtam apáéknál és vasárnap reggel fél8körül apa hazahozott,de anya nem volt itthon,és kb egy óra múlva érkezett meg.Megkérdeztem tőle hog hol volt,azt mondta h semmi közöm nincsen hozzá.

Nem tudom mit csináljak mert találtam egy terhességi tesztet ami pozitív volt.

És félek hogy anyám expasija bánani fog engem és anyámat.

Jah és tesót se szeretnék anyám futó kalandjból..

De viszont nagyon félek anyám exétől is..

Help me pls!

12/L


2010. aug. 16. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ATYA ÚR ISTEN!!!!

12 éves vagy és ilyeneket kell átélned???!!!

Ne is haragudj, de az édesanyád szerintem elég felelőtlen. Fontosabbak neki a pasik mint TE??? A LÁNYA????


Szerintem ülj le vele és beszéld meg vele. Mondd meg neki, hogy megtaláltad a terhességi tesztet. Kérdezd meg, hogy hogyan tovább.

2010. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már megkérdeztem tőle,azt mondta h az egy régi teszt,(mert volt anyámnak egy babája aki pár hetesen elment)és hogy az az a teszt.De én azt még eddig nem láttam a fürdőben...

Beszélni pedig nem lehet vele mert ha megkérdezem tőle hogy van-e valakie akkor pedig elhajt hogy én ilyet hogy feltételezhetek róla..

Am kösz a véleményt/kommentet.

2010. aug. 16. 16:49
 3/8 anonim ***** válasza:

hát nem lennék a helyedben,ilyen fiatalon ezt kell átélned : / na nem is írok erről regényt...,hogy a kérdésedre válaszoljak...szerintem ne avatkozz bele anyukád ügyeibe.

Ő keverte a bajt,majd meg is oldja.Ha nagyon zavar,akkor kérd meg őt,hogy beszéljen róla és avasson be.

2010. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eloszor is: nagyon sajnallak, hogy ennyi mindenen kell keresztul menned ilyen fiatalon es az anyukad nem szeret, a ferfiak fontosabbak neki. Nagyon sok dolog eszembe jutott, amig olvastam a borzalmakat, de inkabb nem irom ide. A lenyeg, hogy kerj segitseget. Vannak csaladsegito szolgalatok erre a celra. Es ha apukaddal es az uj csaladjaval jol kijottok, en a helyedben oda koltoznek normalis korulmenyek koze, mert a fejlodesedre nagyon rossz hatassal lehet anyukad viselkedese illetve az ugyis lejon, hogy te nem vagy szamara olyan fontos, igy o legyen csak a pasijaival. Te a sajat jovoddel torodj, ne vele, mert o onzo es egy normalis anya nem ilyen. Mar eleg idos vagy, kerheted az apanal elhelyezesedet es az okokat is oszinten elmondhatod, mert ha ez a no nevel, a te eleted egy rom lesz felnott korodra.
2010. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat,és igen,már bennem is felmerült a dolog hogy apáékhoz költözzek,csak az a gond hogy 14év alatti személy nem dönthet erről,és a bíróságon pedig azt ítélték hogy anyámmal éljek..Annyira azért nem súlyos a helyzet,hogy a Vöröskeresztmajd kijönt aztán elvisz nevelőotthonba,vagy hogy segítséget kéne kérnem a családsegítőktől,de az tény hogy ez egy 12éves gyereknek SOK,és nem élet..

Lehet hogy beszélek édesapámmal hogy mit szólna hozzá ha hozzá költöznék..

De mindenesetre köszönöm a segítségeteket!

2010. aug. 16. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez igenis baromi sulyos helyzet es lehet, hogy most nem igy ertekeled, de tudat alatt ennek hatalmas hatasa lehet a lelki fejlodesedre. Szerintem ha te ugy dontesz, hogy koltozol, apukad partfogasaba vesz, akkor ezt meg lehet oldani. Anyukad nem nagyon tiltakozna, mert akkor mehetne a pasikhoz korlatlanul. Szep kis anya az ilyen. Sajnalom, hogy neked csak ilyen jutott. Azert nem erzed, hogy ez nagyon nem normalis dolog es hatalmas problema.
2010. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
úristen ahogy olvastalak nem gondoltam h ennyi időős vagy. sajnállak szívem nem ilyenek kéne h bántsanak ennyi idősen, anyud meg ezen elgondolkodhatna. talán ha elmondod a félelmeid rájön h mekkora kárt tesz a felelőtlen viselkedésével. és ne hagyd h lerázzon. ha nem változtat gyorsan próbálj tényleg apukádhoz menni.
2010. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyedül ne intézkedj, kicsi vagy még hozzá! Mond meg anyukádnak, hogy mit olvastál és ha nem hagyja abba, odaköltözöl apukádhoz!!!!!
2010. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!