Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha rokonomnak ígértem,...

Gáz ha rokonomnak ígértem, hogy neki adom a régebbi laptopom, de nem tudtam neki oda adni csak 3 hónappal kesőbb mert még kellett használnom azt is, viszont addigra elromlott benne valami?

Figyelt kérdés
Vegyek neki egy másik használtat vagy javíttassam ezt meg? Nagyon gáz szerintem ég a pofám azért is mert csak később tudtam volna végül oda adni.

2021. febr. 2. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez abszolút nem gáz. Nem fizetett érte gondolom, úgyhogy ha pénzzel nem tartozol akkor majd ő keres magának újat ami működik. Jobban is jár vele, az lehet később romlik el, mint amit te adtál volna.
2021. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, nem gáz. Megmondod, hogy nagyon sajnálod, de elromlott. Ha kéri így, odaadod, de neki kellene megjavittatni.
2021. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
azt csinálnám, amit kettes
2021. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Tökéletesen érthető helyzet, én is azt csinálnám amit #2
2021. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A késéssel semmi gáz nincs. Munkaeszköz, ha jól értem, neki még ajándék.

A hiba még kínos, de ne parázz miatta, kínos, de nem hibáztál.

Mibe volna megjavítani?

2021. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
" Mibe volna megjavítani?"-pénzbe. amit nem a kérdezőnek kell fizetnie,semmiképp.
2021. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6, azért kérdeztem, mert egy hibás laptopot elfogadnék ajándékba ha mondjuk egy 10-15 ezer javítás volna vele.

De ha valami komolyabb, akkor nem, mert úgy már talán jobban megéri venni egy használatát.

A kérdező nyilván ne fizessen semmit.

(Valójában semmilyen laptopot nem fogadnék el, pénzért sem)

2021. febr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A "majd neked adom ha nekem nem lesz rá szükségem".

semmilyen kötelezettséggel nem terhel.

Nem tehetsz arról, hogy ez az időszak elhúzódott, vagyis tovább volt rá szükséged mint gondoltad.

Nem tehetsz arról sem, hogy közben elromlott, nem te rontottad el szándékosan.


Amit tehetsz, elmondod, hogy sajnos időközben elromlott, (ha tudod mi a baj azt is közlöd), te szívesen odaadod, ha így is szeretné és vállalja a javíttatását.

2021. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!