Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le anyámékat?...

Hogyan állítsam le anyámékat? Nem vicces már?

Figyelt kérdés

Röviden felvázolom a helyzetet: 4 hónapja kapcsolatban vagyok a barátommal. Minden rendben a kapcsolatunkban. Fél éve pedig lett egy férfi barátom. Mindketten szoktak hozzánk járni, az utóbbi KIZÁRÓLAGOSAN! baráti céllal.

Anyukámék állandóan azzal viccelődnek, hogy 2 pasim van, meg ha mondom, hogy megyek találkozni a barátommal akkor kérdezik melyikkel?

Ez még nem is lenne baj, elviselném. Viszont a barátom előtt is előhozzák, hogy hol a másik pasim? Meg kérdezgetik tőle, hogy na nem féltékeny? Pedig tényleg csak haverom a másik srác. Nem akarok tőle semmit és nem is viselkedek úgy vele. Mindössze sok időt töltünk együtt, mert a barátom messzebb lakik és nem tudunk mindig együtt lenni.

Anyuék mindig kínos helyzetbe hoznak és már a barátom is nyaggat vele, meg nem nézi jó szemmel ha a haversráccal beszélek. Eddig semmi baja sem volt azzal, hogy van férfi barátom, de mióta anyámék ezzel húzzák idegesíti a téma.


2021. jan. 30. 13:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Ignoráld őket.

Gyerekesek majd abba hagyják ha láják,hogy ezze nálad nem érnekele semmit.

2021. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

"Mindössze sok időt töltünk együtt, mert a barátom messzebb lakik és nem tudunk mindig együtt lenni."

hát, ööö...ez alapján én se lennék halál nyugodt a barátod helyében.

2021. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Fiú és lány között nincs barátság, az egyik mindig többet akar... Ha csak nem bmmeleg, akkor nem jár fel csak úgy egy lányhoz anélkül, hogy titkon ne akarna valamit. Szerintem higgy a szüleidnek, kicsit több élettapssztalattal rendelkezhetnek, mint te.
2021. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, fordítsd meg a kérdésed úgy, hogy a barátodnak van egy másik nő barátja is, mert te messze laksz!

Azért megnézném a fejed!

A szüleid meg totál bunkók, hogy ellened hangolják a pasidat, de gondolom ezzel nem árulok el titkot, volt időd hozzászokni.

2021. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én nem akarok tőle semmit, mert nem az esetem és szeretem a barátom. Azt is tudom, hogy neki ki tetszik, kinél próbálkozik és az alapján én se vagyok az esete :D


Jó, lehet, hogy engem is bántata fordított helyzetben, de ÉN tudom, hogy nincs semmi és nem is lesz.

2021. jan. 30. 14:15
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
A barátodnak birkatürelme lehet,ha elviseli,hogy idegen pasi járkál hozzád,míg ő távol van.
2021. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
Na megjelent a közèpkori gondolkodású is...
2021. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes hogy van a barátod akivel együtt vagytok meg van a FÉRFI barátod akivel csak haveri a kapcsolat.
2021. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a férfi barátoddal csökkentsd a találkozókat, azzal semmi baj ha valakinek van ellenkező nemű barátja is, de ha vele többet találkozol csak mert "közelebb van" azért ez biztos másoknak is feltünne, hogy nem oké.
2021. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Minek viszed fel a srácot, ha ez zavarja a barátodat?
2021. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!