Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Papám testvérének mi köze a...

Papám testvérének mi köze a mi ügyünkbe?

Figyelt kérdés
Volt nálunk egy családi vita, nagy szüleimmel élünk én és anyám, 23 éves vagyok anyu 48 éves. Külön akarunk menni lakni anyuval. Én keresek 220 ezret, anyu 160 ezret. És a Papámnak a nővére elhordott engem meg anyut mindennek hogy itt hagyjuk az öregeket, nem annyira öregek, 67 évesek, de nem értem a papa nővérének mi köze ebbe, inkább azzal foglalkozna hogy van egy lánya meg egy fia, és a fiának a felesége, meg a lányának a férje össze álltak, tehát a veje és a menye össze álltak, inkabb ezzel foglalkozna mint azzal hogy mi koltozunk .
2021. jan. 17. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Sok csalàdban akad olyan ember, aki mindenki èletèt jobban tudja, mindenkit irànyitani akar. Le kell magasról sz@rni
2021. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nincs köze hozzá. És szerintem ennyi.
2021. jan. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Neki nincs köze a költözésetekhez, neked meg ahhoz, hogy az ö családjából ki kivel szexel!
2021. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

mert te csak az egyik oldalt látod.

Itt van a szomszéd nénink, nála is itt lakott a lánya meg az unoka, aztán egyszer csak kitalálták, hogy viszlát. Szegény, nekik nem merte mondani, hogy szeretné, ha maradnának, mert bár ellátja magát, retteg a magánytól, jól megvannak, nincs probléma, el is férnek (főleg, mert a lány havi egy hétvégét van itthon, a többit az egyetem miatt albiban tölti vidéken). Hát elpanaszkodta mindenkinek, hátha a lánya fülébe jut, de így nem neki kell szemtől szemben vállalni vele a konfliktust. Simán lehet, hogy a papád a testvérének panaszkodottt.

2021. jan. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül,hogy családtag nincs beleszólása,hogy ti el akartok költözni.
2021. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Csak védeni akarta a testvérét... Ha neked lenne, te is próbálnál segíteni neki bárkivel szemben.
2021. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Végső soron igazat adok papád nővérének.

Itt éltetek velük, amíg meg nem öregedtek, aztán pont, amikor már várható, hogy előbb-utóbb segítségre, gondozásra lesz szükségük, akkor itt hagyjátok őket. Ha te akarnál 23 évesen önálló életet, azt érteném. De azt nem, hogy továbbra is anyukáddal élnél, csak a nagyszüleidet akarod otthagyni. Anyukádtól meg pláne visszatetsző, hogy amíg lehetett, az apja-anyja nyakán élt, aztán mire ők szorulnának segítségre, sürgősen megpattan otthonról.

2021. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!