Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell bemutatkozni?

Zsindelyes kérdése:

Hogyan kell bemutatkozni?

Figyelt kérdés

A kérdésem röviden: Hogyan mutatkozzak be barátnőm szüleinek akik 55 év körüliek.(az anyjával is fogjak kezet vagy az sértés?) csak normális válaszokat kérek.


Melesleg én 17/F barátnőm 15


2010. aug. 14. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
ne izgulj,majd alakul a talikor.
2010. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

Jó napot! Csókolom! XYZ vagyok.

De, szerintem mutasson be a barátnőd, én tuti kiba*ználak a házamból, amikor odajössz 17 évesen a 15 éves lányomhoz, de ha ő mutat be, akkor lehet, hogy csak simán elküldelek :D Másnál ez enyhébb is lehet

2010. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

csá all szülők, hogyadja?


na de komolyra fordítva: napszaknak megfelelően köszönj, ha az anyja nyújtja a kezét akkor fogj vele kezet. mondd hogy sokat hallottál már róluk, de jönni fog az magától :)

2010. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Illedelmesen köszönsz,először az anyjának aztán az apjának.Apukával nyugodtan kezet foghatsz,anyukával meg szerintem annyira nem illik,kicsit hajolj meg ha úgy tetszik(minimálisan,majd nem hogy biccentésnek hasson:D).
2010. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitok :)
2010. aug. 14. 22:21
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, ha rendesek a szülők, nem szigorúak, akkor igen. Én mikor megpróbáltam bemutatkozni barátnőm apjának, az volt a válasz, hogy takarodjak a házából pedig a kor nem volt probléma
2010. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ja én is az ilyen esettől írtózok :/ :S
2010. aug. 14. 22:31
 8/16 anonim ***** válasza:
De kérdezz rá barátnődnél, hogy milyenek... ha gázosak ilyen téren, kérdezd meg, hogy mit szeretnek, és vedd meg, persze nem kell milliókat költeni rá. De ha látják, hogy jólnevelt udvarias suhanc vagy, az sokat dob a véleménybe
2010. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem 2 felnőtt lányom van, kb 9 évvel vagyok fiatalabb a barátnőd szüleitől. Régebben hozzánk is jártak a fiúk (most már csak a 2 vőlegény)

Az anyukának kezicsókolom, apukának jó napot kívánok.

A barátnőd mutasson be: anyu, apu ő a barátom XY - ők a szüleim.

Ne nyújts kezet előre, tiszteletlenség. Férfi nőnek, fiatalabb idősebbnek nem nyújt kezet előre. Majd nyújtják ők a kezüket, akkor fogj kezet, mond a neved. Ne szorongasd a kezüket és ne rázogasd, de ne is csak lagymatagon tartsd oda.

Fontos az első benyomás, de ne parázd túl, ha valami nem úgy sül el, ahogy képzelted, majd alakulnak a dolgok.

Sok sikert!

2010. aug. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

a barátnődnek kell azt mondania, hogy Józsikám, bemutatom a szüleimet. Ekkor a szülők nyújtanak előre kezet, utána kezded te is a kezedet feléjük nyújtani. Ekkor megmondják a nevüket, te meghallgatod, és amikor elmondták, mondod te is a vezetéknevedet + keresztnevedet.



ha nagyon figyelmes akarsz lenni, viszel virágot a hölgyeknek, de lehet, hogy az már túlzás.

2010. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!