Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ellenem fognak fordulni...

Vajon ellenem fognak fordulni a barátnőim?

Figyelt kérdés
Van kettő nagyon jó barátnőm. Az egyikük már olyan mintha a testvérem lenne, sőt még annál is több. A másik lány is remek barátnő, de vele annyira nem mély a kapcsolat. Eddig ők személyesen nem ismerték egymást. Most viszont rajtam keresztül megismerték egymást, jóban lettek, sőt már nélkülem is találkoznak, úgy, hogy nekem nem is szólnak. Eleinte örültem, hogy megimserkedtek, mert abban reménykedtem, hogy majd mi 3-masban nagyon jó csapatot fogunk alkotni. Viszont attól félek, hogy most már úgy gondolják, hogy nélkülem is megvannak. Félek, hogy ki fognak tazsítani a barátságukból. Pedig ők nekem nagyon fontosak. Kérle segítsetek.
2010. aug. 14. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha igazi barátok akkor nem fognak, ha meg igen, akkor ne bánd.
2010. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaha is az igazi barátod volt bármalyik is akkor továbbra is az lesz... Amelyik elfelejt téged az sosem volt az igazi barátod és örülj neki,hogy kiderült!
2010. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi szituban én is voltam... Mindegy nem írom le, mert nagyon hosszú. A lényeg az, hogy mi meg voltunk hármasban :) És egyébként elsőnek igaza van, én is csak ezt tudom mondani.
2010. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is. Kiközösítettek.
2010. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem meg is vertek :'(
2010. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hárommal nem megy a szekér... mert az egyik kimarad. csak párban...
2010. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szervezz minél több olyan programot, amire mindkettejüket meghívod, attól alakul a barátság hármótok között. Ha meg kettesben vagy bármelyikkel, nyugodtan beszélgethetsz vele erről, megmondhatod, hogy úgy érzed, kiszorítanak téged, és ez rosszul esik neked.
2010. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-an sose lesztek jó barátok mert valaki mindig jobb barát lesz és a harmadik kimarad. 2-en vagy sokan lehet közös programokat csinálni. Ha a barátaim közül hárman megyünk el valahova akkor egyikünk szív ez mindig attól függ kivel találjuk meg aznap a közösebb hangnemet. Ezért mi inkább 4-8-an járunk el bulizni, kávézni stb vagy kettesben.
2010. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!