Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem ilyen videókat...

A nővérem ilyen videókat nézeget, kezdjek aggódni, vagy ez csak poén?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez tenyleg poen? Aki ilyeneket nez, az hasznal is drogokat vagy ez csak poen?

Vagy mire jo? 23 eves a testverem....


2021. jan. 13. 17:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
szóval de kémkedsz a nővéred után??
2021. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy normális drogos végig sem tudja nézni ezeket a szarokat.
2021. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Savlekotő ***** válasza:
23 nem 13,rem szex közbe nem lesed meg,beteg vagy..
2021. jan. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ugyan már. 26 éves vagyok, előttem az internet, olyan sok hülyeségre kerestem már rá... Disznó kivégzéstől kezdve, kínzásokig, és animékre.. mindenre. A halállal végződő dolgok nem tetszenek, hiába néztem végig, bízom benne, hogy az embert nem az határozza meg egy bizonyos kor után, amit néz. A cool3dmodel is csinál nagyon-nagyon furcsa videókat, semmi értelme nincs, de borzasztó rossz érzést kelt. Miért is lenne a nővéred beteg? Szerintem nem.
2021. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is tegnap néztem meg egy videót, ahogy élve megsütnek egy malacot egy nagy kád olajban. Mégsem akarom megcsinálni :D.
2021. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14 vagyok.... azért elég beteg, hogy végignézted. Én már nem tudnám. Rohadt nagy fájdalom az az állatnak, gondolj bele, jobb nem tudni róla.
2021. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!