Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgős! Mit tegyek ellene?...

Sürgős! Mit tegyek ellene? Hogyan tudok változtatni rajta?

Figyelt kérdés

Szüleim sokat veszekednek sajnos...de minden kis szaron.

Ha én fent vagyok a szobámba, és meghallom apa hangját, már rohanok le, h mi van. És mikor lemegyek volt már olyan, h röhögtek is nyugodt szívvel mentem vissza..de volt már negatív élményem.:(

Hogy tudok ezen változtatni az ők személyében és az én nyugalmamon?

Esetleg nektek is vannak ilyenek..?

Kort és nemet lécci.:)

Köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 14. 01:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

szia!én egy 19 éves lány vagyok.

nekem apukám meghalt de ugyanezt éltemm át mikor nevelöapukám lett.egy ideig idegesit a dolog de utána ráfogsz jönni h ezt nekik kell elrendezni egymás közt.

hagyd rájuk felnött emberek. ha már télleg nagyon elmérgesedik a helyzet...nálunk pl tettlegességig is fajult akkor se te avatkozz bele hanem probálj meg segitséget kérni a környezetedböl...nekem igy sikerült segiteni a helyzeten...nevlöfaterom elköltözött anyukám pedig 3 hetet töltött a pszichiátrián és ez ponn egy éve volt...azota hál' istennek ugy ahogy minden rendben van...öszintén remélem h nálad ilyesmiröl szo sincs...meg azt hagy kérdezzem már meg h hány éves vagy és milyen nemü?

2010. aug. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hát volt már itt is, olyan h megütötte apa anyát.

Meg kisebb-nagyobb cirkuszok is voltak.

De már megy egy ideje.:S

És valamikor félek anyát egyedül hagyni apával.

Bármit csinál apám, mindig káromkodik / veszekszik...:(

Am köszi a választ.:)


16 éves fiú vagyok.

2010. aug. 14. 01:44
 3/18 anonim ***** válasza:

hát figyu akkor sztem anyukáddal kellene beszélned elsösorban és közösen döntenetek vmit a helyzetben...

am apukád alkoholizál vagy csak agressziv természet? mer nálunk akkor voltak gondok meg viták mikor már elökerültek az üres sörös üvegek stb stb

2010. aug. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem iszik hála a jó Istennek.

Ilyen természet.:S

De ha odáig fajulna h elmenne inni, akkor mi már nekünk annyi lenne. Összetörne mindent. :(

2010. aug. 14. 02:03
 5/18 anonim ***** válasza:

hát akkor sztem mikor csak anyuddal vagy otthon akkor próbálj meg erröl beszélgetni vele...

mer am szivesen beszélgetek veled erröl a témárol meg probálok tanácsot is adni de elég kevés az info és igy egy ilyen dologba nem lehet belelátni...de én átéltem söt nálunk már télleg elég drámai volt...itt az öngyilkossági kisérlettöl a verekedésig minden volt:S

2010. aug. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hú...:S

Akkor te is tudod, h milyen érzés ez.:(

Köszönöm a segítséget, aranyos vagy.:)

2010. aug. 14. 02:09
 7/18 anonim ***** válasza:
szeretnék neked segiteni meg értelmes tanácsokat adni mer azt amit én már átéltem még az ellenségemnek sem kívánnám
2010. aug. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Elhiszem, és köszönöm.:)

Kevés ilyen ember van sajnos, mint te.:)

2010. aug. 14. 02:16
 9/18 anonim ***** válasza:
figyelj ha gondolod egy e-mail cím csere vagy esetleg msn és akk télleg ha ugy van velem az ilyesmit meg lehet beszélni...sajnos ilyen téren vannak már tapasztalataim
2010. aug. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Msn?:)
2010. aug. 14. 02:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!