Hogyan bírjam ki?

Figyelt kérdés

Nővéremnek karácsonyra tányérokat vettem ajándékba, anyukától kértem segítséget a becsomagoláshoz, ugyanis nem akartam elrontani, és nem voltam benne biztos, hogyan kéne úgy csomagolni, hogy szép legyen. Erre annyira kiakadt, hogy én ezt nem tudom, olyanokat kezdett el mondani, hogy azt (szexet) bezzeg nem kell megmutatni, azt tudom, az megy, r.banc vagyok és még hasonló mondatokat és jelzőket kaptam. (Nem fekszem le fűvel-fával, több, mint egy éve van barátom),


Mondanom sem kell, egyből elsírtam magam, és tuti egész nap fagyos lesz a hangulat, tudom, hogy sokszor leszek sírás közeli helyzetben, és úgy érzem elfogom rontani a karácsonyt és veszekedés lesz. Nem tudom hogyan vészeljem át


18L


2020. dec. 24. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Hagyd rá.
2020. dec. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Hat ezt mondjuk nehez elképzelőnek, hogy ilyen létezik....

Ne foglalkozz vele.

2020. dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Túl sok volt neki a karácsonyi szűrögetés. De ha nem bepiázva mondta ezeket akkor sokkal nagyobb bajok vannak a fejében.
2020. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
30%
Szerintem csak ideges anyukád, hisz itt a vírus, karácsony, főzni kell, ajándékok stb... próbáld vele megbeszélni.
2020. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Sajnállak. Anyád jókora tapló,rossz indulatú nő. Ha ilyen megnyilvánulása volt akkor gondolom máskor se lehet sokkal kedvesebb... Próbálj meg ne foglalkozni az ilyen megjegyzéseivel,mást nem tudsz tenni vele
2020. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
43%
Ha máskor normálisan viselkedik valószínű csak ideges.
2020. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki ajándékot.
2020. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
77%

Vagy csak kérdezz rá nyíltan, hogy miért mondta...


Hogyha csak most karácsonykor szúrt oda ilyeneket akkor valószínű, hogy csak elege van mindenből


De mivel írtad, hogy a szexre célzott ezért egyértelmű, hogy a kapcsolatodra utalt, ami mögött szerintem szimplán kontrol vesztés áll, meg 18 vagy szóval minden össze áll


ez csak egy vélemény semmi több.

2020. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

Meghallgatnám a másik oldalt.

Ha az egész karácsonyi előkészületet egyedül oldotta meg munka mellett, nem csoda, ha a végére elszakadt a cérna, mert olyan alap dolgot nem tudsz, mint becsomagolni valamit, de dugni már igen...

2020. dec. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!