Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így marad ez már mindig?

Így marad ez már mindig?

Figyelt kérdés
Ha annyira csalódik egy nő a ffiakban, hogy rossz érzéssel tölti el a gondolat, hogy még egyszer hozzá érjen valaki, akkor maradhat ez így örökké? Mármint, hogy utálja a férfiakat, és nem is akar pasit az életébe engedni soha többé. Elmúlhat ez a rossz érzés, ha ránéz egy ffira? Olyankor valahogy mindig az az illető jut eszembe, aki miatt így érzek.
2010. aug. 12. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok.

nem hiszek már az igaz szerelembe, és semmibe! :(

Próbálok a karrieremnek élni, de néha azért hiányzik egy társ.

Engem egy pasi vágott most nagyon át, 2 hónapig nem beszéltünk, megint keresni kezdett.... megint rossz egy picit, de elnyomom magamba az érzéseket, nem akarok újra csalódni, pedig tudom h az lenne a vége.



21/L

2010. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem az a fő kérdés hogy akarsz-e másik pasit, hanem hogy őt el tudod-e felejteni. gondolj arra hogy nem érdemel meg téged és nagyon sok kedves, jóképű férfi mászkál kint az utcán :) lehet hogy nem az első szembejövő lesz álmaid szerelme, de idővel találhatsz mást! a csalódás mindenkinél benne van a pakliban, nem érdemes emiatt magadbafordulni, inkább élvezd az életet, olyan sok jó dolog van. persze ha még firss a dolog akkor pihenj rá 1-2 hetet, annyi kell hogy jobb kedved legyen (én is voltam már így, semmihez nem volt kedvem egy ideig). ne add fel emiatt, senki nem érdemli meg hogy miatta legyen rossz kedved! "csalódni kell százszor-ezerszer, hogy boldogak lehessünk egyetlen egyszer":)
2010. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a gond az, hogy mindenkiben csak ugyanazt a rosszat látom, mint ebben az illetőben, éppen ezért nem is vágyom egy újabb kapcsolatra. De az jó lenne, ha nem érezném ezt az utálatot, mert kikészítő. Nem is tudom megfogalmazni, hogy mit érzek :(
2010. aug. 12. 23:31
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Én is sokat csalódtam és mindig féltem hogy az uj társam is olyan lesz mint az előző(ek), aztán rájöttem, hogy a félelem mindent elront és már azért lesz rossz, és ujra meg ujra előjönnek azok a dolgok, amiktől a legjobban félek. Megpróbáltam nem a rosszat látni benne. Próbáld meg te is, hogy a sérelmeidet elfelejted és máshogy probálsz bele látni az illetőbe.
2010. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
persze mindenkinek vannak hibái, tökéletest ne keress! de biztos vagyok benne, hogy van olyan ember akivel nagyon boldog lennél, csak lehet hogy még nem találtad meg:) ne add fel!
2010. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

sajnos már beszélgetni sem szeretek velük. Egyáltalán megismerni sem szeretném az illetőt aki hozzám szól, mert elég megkeseredett lettem. Valahogy úgy látom ez mindig így marad, hogy nincs az a ffi, akiben ne azt az embert látnám, aki miatt most ezt érzem.

köszönöm a válaszokat

2010. aug. 12. 23:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Talán csak tul kell lenned a csalodáson és jobb lesz minden meglátod
2010. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
akkor tedd félre ezt a kérdést, ha hónapokra, esetleg egy évre van szükséged akkor addig ne foglalkozz ezzel. töltsd a barátaiddal, családoddal az időt :) aztán majd ha teljesen kialudtad esetleg megváltozik a véleményed. megkérdezhetem hány éves vagy?
2010. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

26.

úgy nem foglalkozom a témával, hogy attól paráznék, hogy nem lesz többé senkim, csak egyszerűen nagyon rossz ez, hogy utálatot érzek teljesen idegen emberek felé is.

2010. aug. 12. 23:59
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor még fiatal vagy, ráérsz. szerintem ne eröltesd egyenlőre, lehet hogy nemis számítasz rá és találkozol valakivel, akiben megtalálod a jót :)
2010. aug. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!