Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a "meg kell...

Miért van ez a "meg kell nyerni a szakítást" dolog?

Figyelt kérdés

Tudjátok arra gondolok, amikor 2 ember különválik és valamelyikük aztán újra párt talál.

Az igazi kérdésem igazából az lenne, hogy szerintetek ilyenkor az szokott inkább azon agyalni, hogy jaj nekem legyen előbb új barátom/barátnőm, akit otthagynak vagy az is foglalkozik ilyennel, aki szakított a másikkal?

Vagy ez mindig csak az elhagyott fél játszmája. Vagy azt is bántja, ha a másik előbb talál új párt, aki szakított?


2010. aug. 12. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vki csinál ilyet? ez vmi verseny vagy mi? érzelmek? stb? nem is értem...
2010. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez gyerekes, max tiniknél tudom elképzelni, felnőttek nem foglalkoznak azzal, hogy másiknak ne legyen elöbb párja.
2010. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

én jobban szeretek szakítani, mintha engem dobnak, ezért is szakitok én hamarabb. és általában én nyerek. sőt én is kezdeményezek mindig.


ilyen nő

2010. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha inteliigens emberek válnak,akkor békében válnak el,és természetesnek veszik,ha a másik talál magának új párt.

Aki viszont önző,gyűlölködő,az féltékeny az új párra. Vagy azt vallja,ha nem marad velem,akkor ne legyen mással sem. Ez elég beteges gondolkodás.

2010. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, de nem igazán a kérdésre válaszoltatok:

tudom, hogy ez gyerekes, de:

ha mégis van ilyen, szerintetek inkább az féltékeny az új párra, aki szakított vagy akit otthagytak?

2010. aug. 12. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem akit otthagytak inkabb az a fel van ugy hogy legyen minel elobb valakje csakhogy megmutassa hogy o bizony siman talal mast. es erzekenyen erinti ha a masik felnek lesz elobb valakije.ez lelki elegtetel
2010. aug. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!