Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a szülinapi ajándékötlet?

Figyelt kérdés

Páromnak szeptember elején lesz a szülinapja. Arra gondoltam, hogy veszek neki egy drágább, elegánsabb kulcstartót, a kocsijának a márkájával (VW). Szerintetek lehetne bele gravíroztatni? Arra gondoltam, hogy belegravíroztatok valamilyen rövidebb szöveget, ami arra utal, hogy tőlem kapta, meg azt, hogy 22. (mert ennyi éves lesz). Szerintetek milyen ötlet? Illetve, az lenne még a kérdésem, hogy körülbelül mennyiért gravíroznak? Köszönöm előre is!


20/L


2010. aug. 12. 11:16
 1/6 anonim válasza:
100%
Minél nagyobb a felület, annál drágább a gravírozás, öszeget nem tudok mondani. De gondolkozz el azon, hogy mennyire mély a kapcsolatotok és mióta vagytok együtt. Ha rég akkor egy nagyon kellemes ajándék lehet, ha viszont nem, akkor félő, hogy olyan beütése lesz a dolognak, hogy magadhoz akarod láncolni.
2010. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jegyesek vagyunk, szóval ezzel nem lesz gond. :) Szerintem örülni fog neki, mert nézegette már az ilyen kulcstartókat.
2010. aug. 12. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon kedves ötlet, szép ajándék!!
2010. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem ez lesz :) Csak még nem tudom milyen szöveg legyen a 22-es szám mellé. :) Köszi a válaszokat!
2010. aug. 12. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyon tetszik az ötlet!Főleg ha nézegette is az olyan kulcstartókat.És a gravírozás is benne.szuper :)


itt vannak árak:


[link]


remélem segítettem :)

Sok sikert : D

2010. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Pedig néztem ezt a honlapot...csak akkor épp nem volt eszemben, hogy az árakat megnézzem, de végülis ez kibírható! :) Csak még nem tudom mit írjak szövegnek...lehet, hogy annyi lesz, hogy felülre az, hogy Szeretlek! Alá meg hogy 22...bár ez tök snassznak tűnik... :S Majd még kitalálom :)
2010. aug. 12. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!