Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen bulizós a...

Másnak is ilyen bulizós a családja?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy elég nagy a családunk, és összetartó aránylag, tehát gyakran vannak kertipartik nyáron, közös vacsorák éttermekben, közös síelések, lakodalmak stb. Na és az a lényeg, hogy mindig berug valaki, de inkább valakik. Pedig egyébként nem jellemző a hétköznapokra az ivás, mert a nagytöbbség legalább középvezető beosztásban dolgozik, rengeteget, így hétközben nem is lenne rá idő. És egyenesen divat mostmár a mi (fiatal felnőtt része a családnak) körünkben is, hogy ha családi buli van akkor ivás a program. Nem volt még pl. olyan lakodalom, amikor közülünk ne kellett volna legalább 2 embert hazaszállítani idő előtt. És kb soha senki, még a nők sem szólnak be a részegek miatt. Persze nincs sose balhé, meg ilyesmi, de elég fura, mennyire ki tudja magát bulizni a család.
2010. aug. 11. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
nálam,a buli nem egyenlő a lerészegedéssel. amúgy a párommal mi is nagy tásasági életet élünk és ha van valami összejövetel iszunk is, de sosem annyit hogy részegek legyünk. ugyanez vonatkozik az ismerőseinkre is.
2010. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk is így van, de én imádom!! Anyukám és nagybátyám a legnagyobb partiarc!! :D Persze hétköznap dolgozó rendes emberek vagyunk mi, de ki kell engedni a fáradt gőzt néha... :D 22/L
2010. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ez tök jó:D az esküvőn ugyis hagyomány az alkohol, az nem nagy bűn. Szép az összetartozás
2010. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
A miénk szintén.Én ugyan már 37 éves vagyok,2 kis gyerekkel,de sokszor itt tartjuk a 10-15-18 fős összejöveteleket.Nyáron kerti parti van,télen bent terítek.Általában valaki itt is alszik.És nálunk se marad torok szárazon.Engem nem nagyon zavar,imádom a nyüzsgést.Hétköznap az én családom sem iszik,mert mindenki kocsival jár,és nem lenne túl egészséges dolog piásan vezetni.Na de ilyenkor!JAJ!
2010. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Én örülnék ha ez lenne nálunk is..
2010. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

nekem a szüleim nagyon unalmasak :S:D

Elmegyünk vhova, nem tudnak mulatni, többnyire egy lakodalomból eljövünk éjfélkor, addig meg szétunják magukat .. nem azt mondom h inniuk kéne, de legalább kicsit mulatni, nyitni az emberek felé :S

2010. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Az én családom és páromé is bulizós :)

Az a legjobb, amikor spontán alakul ki. Múltkor névnapot ünnepeltünk (párom és sógorom neve is ugyanaz), három házat jártunk végig (egy utcában lakunk) és a végére visszakeveredtünk hozzánk mulatozni :)

Én örülök, hogy ilyenek a családjaink és tudunk szórakozni. Persze azért ilyen durva, hogy valaki hányásig igya magát nem szokott lenni. Mi kitáncoljuk az italt.

2010. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó neked, nálunk ilyen szinte sosincs...
2010. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tavaly a karácsonyt is végigtáncoltuk. Persze mindig másnál volt a buli :)
2010. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!