Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kérlek, valaki...

Mit tegyek? Kérlek, valaki segítsen.

Figyelt kérdés
Az anyám nem szeret..már lassan úgy érzem, hogy utál. csak az öcsém érdekli, őt imádja. volt egy kis nézeteltérésünk és azóta ilyen velem.. már nem is beszélünk egymással,csak ha nagyon muszáj. ha van valami adandó alkalom ami miatt le tudna cseszni, azt mindig ki is használja rendesen. bezzeg a tesómat.... csak a barátom tartja bennem a lelket, mindig ő vigasztal meg, mikor este eszembe jutnak a dolgok és sírni kezdek. nem tudom meddig fogom még ezt lenyelni.. már nem tudom mi tévő legyek.. beszélni nem lehet vele. egy anyának nem az lenne a dolga, hogy mindig mellettünk legyen?
2010. aug. 10. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kedves?
2010. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16, lány vagyok
2010. aug. 10. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van apukád?Mert lehet, hogy segítene,ha foglalkozna veled.Nekem nem volt se anyám,se apám,vagyis volt,de alkeszo,állandóan péppé vertek.Nekem volt egy drága jó nagymamám,ő volt a mindenem.Neked nincs?Mert saját bőrömön tapasztalom,és tudom,hogy egy anyát nem lehet pótolni,de van aki szerethet helyette.Rendes a barátod,hogy kiáll melletted,min veszekedtek?Kötexik veled?Az öcséd meg nem tehet ám róla, hogy anyukád szemében ő a valaki...
2010. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Apukámnak olyan munkája, van, hogy 1 héten csak egyszer van itthon, de ő nagyon szeret engem. Nagymamáim már meghaltak, csak egy papám van, akivel nagyon ritkán találkozunk. Igazából, mindenen veszekszünk, amin csak lehet.. tudom hogy az öcsém nem tehet róla, de nekem nagyon fáj.. és tényleg ilyenkor csak a barátom van mellettem..nem tudom, mi lenne ha ő nem lenne.

Nagyon sajnálom a te eseted is, és köszönöm, hogy írtál,nagyon köszönöm!

2010. aug. 10. 18:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mióta ilyen veled? Mert minden családban vannak veszekedések. De, hogy ennyire haragudjon rád? Sajnálom:(Ha édesapád ha otthon van, sokat beszélgessetek,mondd el neki is, hogy mi történik otthon, amíg ő távol van.Az jó, ha a barátod ott van melletted.Nem tudom miért ilyen anyukád:( Féltékeny lenne ? Mert boldog vagy?De, hogy a saját anyukád ilyen legyen?. Remélem megoldódik ez az ügy.Ha itthon lenne ilyen, nem tudom, mit csinálnék.KITARTÁS!
2010. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen depis!Lehet,hogy anyukádnak nehéz az, hogy "nagylány" lettél,barátod,van,van saját életed,amiből, lehet hogy észre sem veszed, de kizártad őt,és ott az öcséd,aki azért még anyuci kisfia.Mert,ha alapvetően normális anyukád van,szerintem csak erről van szó.Meg merném kockáztatni a lányos napot is.Úgy értem, mondd meg neki, hogy nagyon szereted,de mostanában nem jöttök ki jól,és mi lenne,ha néha csinálnátok egy lányos napot.Vásárlás,kaja,ilyesmi.Mert tudod,én már a gondolattól is kétségbe vagyok esve, hogy a kisfiam mindjárt ovis lesz,és lehet,hogy anyukád is így van veled.na?
2010. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kb. 1hónapja lett ilyen. nem egyáltalán nem féltékeny,vagyis szerintem nem az. szereti a barátom,nincs vele semmi baja. sajnos én sem tudom mi legyen,és,hogy mi lesz majd..:'(

köszönöm, hogy írtál!

2010. aug. 10. 18:57
 8/10 A kérdező kommentje:
de a barátom,már 1 éve megvan..most jönne rá,hogy nagylány leszek?félt talán?de eddig minden nap voltam a barátomnál, most meg csak a bezártság van, nem mehetek sehova..normális anyu,eddig semmi baja nem volt, jól megvoltunk. de most valami megváltozott.
2010. aug. 10. 19:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem próbáld meg ezt a lányos napot,aztán lehet,hogy feloldódik,és elmondja neked őszintén,hogy mi a helyzet.Mást nem tudok mondani,ha előtte normális volt.De sok sikert,írj,ha sikerült kitalálni valamit oksi?
2010. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

oké,írok majd:)

nagyon szépen köszönöm:)

és sok sikert a manóval, az ovihoz:)

2010. aug. 10. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!