Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell sajnálni azt,...

Miért kell sajnálni azt, akinek nincs barátja?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve szakított velem a barátom, nagyjából összeszedtem magam a szerelmi bánatból, voltak próbálkozásaim, de ezek pár találkozás után véget értek. Nem kár értük, nem sajnálom egyiket se. Rájöttem, hogy nagyon jól érzem magam egyedül, eljárok szórakozni a barátnőimmel, élvezem a szabadságot. De amikor a rokonok, ismerősök rákérdeznek, hogy van e valakim, és közlöm, hogy semmi komoly, szánalommal válaszolják, hogy ne aggódjak, majd jön valaki. De könyörgöm, én nem nem bánom ezt az állapotot, sőt kifejezetten tetszik, nem fáj a fejem senki miatt. Miért közvélemény, hogy félember, akinek épp nincs párja? 20/L
2010. aug. 10. 16:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jaj ezt a leszbi dolgot már én is hallottam mondogatni a hátam mögött, mert hogy egyesek szerint milyen már, hogy nincs pasim régóta viszont a legjobb barátnőmmel "gyanúsan" jóban vagyunk.
2010. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én férjnél vagyok de legjobb barátnőm szingli és a hátunk mögött az megy, hogy hármasban csináljuk!
2010. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: az ilyen helyzeteket csak 1 valami menti meg: a poén! Sokat segít az életben, ha tudsz nevetni saját magadon. Pl. ha legközeleb meghallod, hogy mit mondogatnak, rakj rá még egy lapáttal :) Poénos jelents ki olyanokat, hogy persze! És nagyon is jó! Stb :)
2010. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Én poénra is szoktam venni ha ilyet hallok :D Mondtam is múltkor, hogy persze, páros napokon ő a fiú, páratlan napokon meg én :D
2010. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ez egyszerű. azért sajnálnak, mert az ember alapvetően társas lény, és MAJDNEM mindenki a szerelemre vágyik, ezért sokan bele som gondolnak hogy van olyan aki jól érzi magát egyedül.
2010. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

jav: *sem



egyébként ettől még nem bunkók, nem rossz indulatból csinálják, hanem épp fordítva, csak ugye honnan tudják hogy pont nem az van a te esetedben ami a "standard".. :)

2010. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

De miért kell tudniuk, hogy az én esetem a "standard" e? Miért kell ezt nekem bárkivel megbeszélnem és miért olyan fontos ezt bárkinek tudni!

Kedve előző, látszik, hogy te a másik oldalon vagy és nem kaptál még tapintatlan kérdéseket! Mi akik nem vagyunk párkapcsolatban, mi is társas lények vagyunk és nem ufók! Nem érdekel, hogy nem rosszindulat mert akkor is bántó lehet és ha ezt anyám megkérdezi akkor jó, de másnak nincs hozzá semmi köze és várja meg míg én magamtól elmondom. Vagy elmondom, vagy nem!

2010. aug. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

nem vagyok a másik oldalon...jelenleg nincs senkim, és kapom ezeket a dolgokat. de engem nem zavar, mert honnan is tudhatnák, hogy én most így érzem jól magam, ha nem mondom nekik? :)

lesajnálnak, aztán elmondom hogy nekem így jó. van aki nem hiszi el, mert szerinte az lehetetlen, hogy ez így bárkinek is jó, az legközelebb is ugyanúgy lesajnál. és olyan is van, aki felfogja, és onnantól kezdve nem sajnál ezért.

2010. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én meg nem magyarázkodom, felőlem aztán sajnáljanak le, hol érdekel? Nem fogok senkinek magyarázkodni, hogy engem nem kell sajnálni, élem az életem és éljék ők is,nem foglalkozom velük, aki fontos nekem az úgy is tudja mi a helyzet, nekem nem kell megmagyaráznom és csak ez számít!


Nem akarok mindenkinek, pláne BÁRKINEK megfelelni!

2010. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Engem is folyton sajnáltak amíg nem volt párom. Poénkodtak ami nem esett jól, de főleg szánakoztak. Igazából kiderült, hogy csak magukat akarták jó fényben feltüntetni, hogy nekik van élettársuk stb. Most hogy van párom, aki el is jegyzett és mindjárt esküvő nem sajnálnak, hanem nyiltan irigyek. Szinte bántóan... Mert az ő szemszögükből most ők a vesztesek... vagy nem tudom. Nekem ez fura, sose voltam irigy rájuk csak zavart, hogy az orrom alá tolják az életük és biztattak, hogy majd egyszer nekem is lesz pasim...
2010. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!