Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom ki a karantént,...

Nem bírom ki a karantént, elegem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm a családomat és 10 napig össze leszek zárva velük... Nagyon elegem van, iskolába akarok menni! Nem lehet valahogy elcsalni, vagy valami? Már most kiidegelnek... Nincsen semmi bajom, csak a bátyám koronavírusos, ezért nekem itthon kell maradni...
2020. nov. 4. 20:49
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
70%
"CSAK a bátyám koronavírusos" na ezzel minden elmondtál magadról.
2020. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
46%
Bújj oda a bátyádhoz és kapd el, hátha szerencséje van a családodnak és téged el is visz ez a nyavalya.
2020. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
75%
Örülj má hát van fogalmad mennyi jó dolog van?
2020. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
59%
Abba bele sem gondoltatok, hogy esetleg egy bántalmazó,mérgező családban van, mert sajnos van ilyen? Ha 10 évvel ezelőtt lett volna ez a korona én konkrétan kikészültem volna összezárva a családommal... De persze, itt mindenkinek full tökéletes családja van, szeretetben, békességben éldegéltek. Kérdező: sajnos a vírus, habár sokan tagadják, igen is veszélyes, ki kell bírnod valahogy, mert nem tehetsz mást.
2020. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
74%

Tanuljál, hallgass zenét, tornásszál és bizakodj hogy bátyád meggyógyul. Iszonyat nehéz nemcsak neked hanem másnak is, és próbálj meg úgy viselkedni, ahogy elvárnád hogy veled viselkedjenek.

Tűzz ki valami célt, pl. csinálj napi 1000 felülést és két hét alatt olyan hasizmod lesz, hogy leesik a csajok bugyija.

2020. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező!

Sajnálom, hogy ennyi negatív kommentet kaptál. Ne vedd magadra. Őszintén én nem értek egyet, főleg az olyanokkal, hogy "hátha szerencséje van a családodnak és téged el is visz a nyavaja". Ez azért már kegyetlenség.

Sajnos nem lehet úgy megfelelő tanácsot adni a témában, hogy nem tudunk semmit a családi helyzetről. (Csak találgatni) De a gyakori kérdések nem is a legmegfelelőbb oldal, ha ilyesmiben kérsz tanácsot.

Én azt javaslom, hogy próbálj elvonulni egy kicsit (ha tudsz), meditálni, esetleg ismerősökkel számítógépen játszani, az elég jól feloldja a stressz helyzetet. Plusz a tanulás persze. És ha kérnek tőled valamit a szülők, jobb gyorsan megcsinálni, mintha minden 5.percben a nyakadra járnak, hogy miért nem csinálod meg stb.

Remélem tudtam segíteni.

Kitartást!

2020. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
74%
A kerdezo leirasabol inkabb tunik egy hisztis tininek, mint egy komolyan bantalmazott gyereknek. De ennyi reszletbol mi honnan is tudhatnank mi van vele? Akkor fogalmazza meg rendesen a kerdest, az oldal anonim, nyugodtan ki lehet fejteni bovebben a problemat, es akkor akar meg egyutt is tudnank vele erezni, de igy nem megy.
2020. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
53%

A karanténról értesült a sulid is, azonnal felnyomnak a hatóságnak (hivatalból), ha meglátnak. Ha elhagyod a lakást/házat, vétséget követsz el és csúnyán megütheted a bokádat miatta.

Nem tehetsz mást, bírd ki! Kitartást!

2020. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
62%
Ennyi elmebeteg van köztünk? Basszátok meg azért ésszel beszéljetek a másikkal! 1.es voltam.
2020. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
66%
Vírus előtt meg örültél volna ha 10 napig nem kell suliba menni :D
2020. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!