Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt anyu?

Miért csinálja ezt anyu?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet,hogy úgy érzem,nem szeret anyu.

A szomszédban van egy 4 éves kislány,és állandóan átjár hozzá játszani,meg áthozza hozzánk is. Mindig kifogásokat keres,hogy átmehessen valamiért a szomszédba. Sokszor 8-9-ig este ott van.

Főként azért bánt engem,mert velem kiskoromba nem szokott ennyit játszani,mindig azt mondta mosogatnia kell stb...

Mikor apu is rákérdez mindig azt mondja,hogy elvégeztem a dolgomat(mosogatás stb..),oda megyek ahova akarok.De kérem az a dolga egy anyának?Mert szerintem az,hogy szeresse a gyerekét. Apuval is sokat veszekednek ezen a dolgon. Minden régi játékomat oda akarja adni annak a kislánynak. Tudom,hogy nem szép dolog beleszólni a szülők ügyébe,de úgy érzem jobban szereti azt a lányt mint engem!

Tudom,hogy nehéz velem,mert sokat veszekedünk,de tudja ,hogy nagyon szeretem,és még is miért teszi ezt?Tudja,hogy bánt engem!14L


2010. aug. 9. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
szegény drágám, ezt így ahogy ide leírtad mondd el neki h ezt érzed és h neked is szükséged lenne rá. lehet azt hiszi h nagylány vagy neki nem kellesz. bár akkor foglalkozhatott volna veled többet korábban. mindenképp mondd el az érzéseid.
2010. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez valami betegség lehet!
2010. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem is a kislányhoz jár,hanem a szomszéd apukához inkább,a kislánnyal meg jól kell kijönnie.Ürügy,szerintem.
2010. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én anyukám is szokot át járni a szomszédban lévő 1 éves kisbabához meg néha át is hozzza pár órára

engem nem zavar

bár nekem nemis visiz át a régi játékaimat

14F

2010. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Biztosan nem az apukához jár,mert egész nap dolgozik.Meg azért annyira ismerem őt,hogy nem csalná meg aput.
2010. aug. 9. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Khömm..

dettó ez vlt 4 éve..anyám átjárt a szomszéd utcába egy kisgyerekhez..aztán kiderült h nem is a gyerekhez jár hanem a faszihoz.

Én sem gondoltam vna anyámról..de sztem azért járj utána a dolgoknak.Nem azt mondtom h kutakodj anyud után,de például néha megkérdezhetnéd tőle h "Anya én is átmehetnék veled a szomszédba?" és mondjuk megkérdezed a kisgyerektől h mit szokott játszani anyukáddal vagy éppen megjegyzed neki h:"Ugye milyen jó hogy anya MINDEN nap átjön hozzád játszani?"..lehet h a kisgyerek éppen kiböki h csak néha játszunk..vagy vmii.

Remélem kiderül mi áll a háttérben..Nem megrémiszteni akartalak..csak nem akarom h te is úgyjárj mint én,hogy évekig csak becsaptak..

17/L

2010. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia!Sajnálom,hogy ez történt veled! Majd megkérdezem,de egyébként szoktak áthívni engem is,de utána járok.
2010. aug. 17. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!