Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem tudok ki lépni belőle?

Mért nem tudok ki lépni belőle?

Figyelt kérdés
szörnyű a házasságunk. 5éve vagyunk együtt 2 kicsi lányunk van.öt év alatt annyit szenvedtem mint egy normális kapcsolatban más 20 évet.kibékülünk összeveszünk nem kis dolgokon de mindig folytatódik tovább.már robbanni tudnék.
2010. aug. 8. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:

És mi a kérdés? Vagy milyen válaszokat vársz? Érezzünk együtt veled? Ez megvan? Bátorítsunk válásra? Hajrá, keress ügyvédet!

Szeretnéd, ha békülési stratégiákat adnánk? Ehhez nem mondtál eleget, hogy konkrétan mi a baj. A veszekedés nem ok, hanem tünet. Nem értem, mit akarsz...

2010. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azért mert 5 éve házasok vagytok, van 2 gyönyörű kislányotok, és persze a megszokás .. :S

de szerintem ha ennyire szenvedsz, akkor lépj sürgősen valamerre.. kezdésnek csak próbálj elköltözni egy hétre, vagy szülőkhöz vagy valami, tudd meg képes lennél e elviselni nélküle.. és gondolom a gyerekeket vinni szeretnéd magaddal, ugye?

2010. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is, mondjuk itt még nics baba és nem vagyunk házasok sem, de annyi minden köt hozzá és nem tudja semelyikönk sem kimondani, hogy vége! Együttérzek veled!
2010. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
enyém a lakás szóval én nem megyek ő sem akar.a lányokat az életem árán sem adnám ők a mindeneim.ha nem lennének a lányok már 1 év után vége lett volna ennek a kapcsolatnak de vannak a lányok.
2010. aug. 8. 23:29
 5/5 anonim ***** válasza:
És miért kellett egy rossz házasságba 2 gyereket szülni?Te mondod, hogy 5 év alatt mennyit szenvedtél.Akkor ez nem új keletű dolog.Hogy miért nem tudsz kilépni, azt csak neked kell tudni, ha a lakás az enyém, 2 gyerek után is kivágom, mert ha ennyire rossz, ott nem csak te szenvedsz, hanem a gyerekek is.Még ha előttük nem is veszekedtek, a légkörön akkor is megérzik a szüleik feszültségét.Ha te bírod is a gyűrődést, a gyerekeidet ne tedd ki ennek.
2010. aug. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!