Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem ilyen furcsa a...

Csak nekem ilyen furcsa a nagymamám? XD

Figyelt kérdés

Néha megőrülök, nagyon furcsa szokásai vannak, persze ettől még nagyon szeretem :)


Mindig felakarja magára hívni a figyelmet, néha már aztnemtudom hogy röhögjek vagy sírjak úgyérzem magam :D


Mostanában azt játsza, hogy odamegyek hozzá, és felordít hogy " áúúú, a lábujjam" és aztmondja hogy én ráléptem, pedig tényleg nem xD. Ma direkt figyeltem a lábaimra, persze eddig is tudtam hogy vicc az egész és megjátsza magát.


Mondjuk nagypapám, nagymamám férje már meghalt, de egy nap 10szer biztos hív, de semmi lényegeset nem mond.

És mindig olyankor hív amikor mennék valahova, és aztán megsértődik ha gyors lerázom, mert már késésben vagyok.



Meg ő a legfinnyásabb személy akit ismerek, de tényleg.

Én 1 valamit nem eszek meg, a zöldbabot, de sokszor szokott az lenni mert a családom szereti.

Na és ha épp ilyen ebéd van akkor ő már rikácsol, hogy milyen finnyás vagyok stb...

Közben ő nem eszi meg a halat, nem iszik tejet, meg sok ilyen alapvető élelmiszert, pedig nincsen semmi baja ezektől, semmi allergia, nem cukros, nincsen semmiféle betegsége.


Néha (mindennap) kiidegel, de attól szeretem és meg is becsülöm.


2010. aug. 8. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos a nagyid:) Én mamám is felhiv kétszer háromszor hogy milyen az idő Pesten(Ők Bicskén vannak nyáron).Nálunk jó a kilátás,igy lehet tudni ha eső jön.Meg mindig megkérdi hogy van a kis dédunokája(3,5hós):)
2010. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Aranyos? xD

Lehet hogy az is, de engemet megőrjit :D


Ja meg még 1 valami amivel megőrjit: minden nap reggel felkel és berúzsozza magát. Nem megy sehova, hogy kikéne "szépítenie" magát, de ezt még megértem, hogy szépnek akar tűnni.

És ugye ha találkozok vele puszilkodni kell, és mindig ráragad a képemre az a ragacsos rúzs. Phfuujj... Mindig kiráz a hideg, minden puszilózás után rohanok a fürdőszobába hogy megmossam az arcomat :S :)

2010. aug. 8. 23:24
 3/3 anonim ***** válasza:
A rúzsozással engem is kikészítenek az emberek.
2010. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!