Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában mindenki hanyagol....

Mostanában mindenki hanyagol. Mit tehetnék? Nem szeretem magam ráerőltetni senkire.

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon jól elvagyunk, gyakran látjuk egymást. Neki vannak haverjai, akikkel csinál közös programokat néha, aminek én örülök. De az én barátnőimnek van más baráti társasága is, akiket én nem ismerek, velük járnak ide-oda, engem meg nem hívnak. Ha msnen beszélünk az sem olyan már mint régen, nem nagyon van téma. Ezért csak itthon ülök munka után. Családommal jó a kapcsolatom, anyukámmal kifejezetten baráti. De azért hiányzik a barátnőim társasága.

Mit tehetnék?

22/L


2010. aug. 8. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

üdv sorstárs:D

Nekem is ugyanez a gondom...

A sulis haveroknak megvan a saját baráti körük, isznak stb.

Engem meg már msnen sem vesznek észre, pedig suliban mindig jól elvagyok mindenkivel. Én sem szeretem magam ráerőltetni senkire, szóval én akkor is hülyén érzem magam ha valakire én irok rá:S

18/L

2010. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ohh én sulis társak közül csak egyetlen eggyel tartom a kapcsolatot. Suliban még el voltunk együtt, de nem épült ki mással igazi barátság. Akikről én írtam barátnők, ők igazi régi gyerekkori barátok.:(
2010. aug. 8. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

Jó neked, nekem nincsenek is barátaim szinte:(

itthon ülök egész nyáron:(

2010. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem vannak, de mostanában ők sem igazán törődnek velem.:(
2010. aug. 8. 21:41
 5/9 A kérdező kommentje:
És éppen ez a gondom, hogy hiányoznak, és olyan rossz hallgatni hogy másokkal milyen jól érzik magukat. Nem olyan ember vagyok, aki nem mondja meg a véleményét, dehát mindig nekem sincs pofám megmondani, hogy "milyen jó annak, akit hívnak valahova"
2010. aug. 8. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha igazán jó barátnők akkor érdemes neked felvenni a kapcsolatot. Mikor hívtad fel őket TE utoljára? Mikor szerveztél utoljára TE valamilyen közös progit?


Ha a válaszodra már szinte nem is emlékszel, akkor nem várhatod el, hogy keresség a társaságod. Lehet, hogy azt hiszik, hogy feles teher vagy a vállukon.


Itt a nyár, próbálj meg valamilyen csajos progit összehozni amikor leközelebb a barátod is kimozdul. Meglátod ha igaz barátok vagytok ott tudjátok folytatni ahol abba hagytátok:)


L/18

2010. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia, szerintem rosszul látod a dolgokat. Ha tényleg barátok, akkor keresd őket bátran, kérdezz rá mit csinálnak a hétvégén és ha nem gond, akkor velük tartasz. Neked kell megtenni az első pár lépés, aztán úgyis beindul és keresni fognak, ha jól éreztétek magatokat együtt. Lehet úgy vannak vele, hogy mivel barátod van, sokat együtt vagytok, nem akarnak zavarni. Vagy te tűntél el esetleg egy időre és nem foglalkoztál velük. A mi társaságunkban vannak ilyen lányok, csak akkor jönnek bulizni, ha nincs senkijük, amint van barátjuk eltűnnek. Ezt pedig sehol nem szeretik. Úgyhogy nem fogod ráerőltetni magad senkire, ha rákérdezel, sőt, szervezhetsz te is egy bulit valahova, akár koncertre összeszedni pár embert, senki nem fogja leharapni a fejed.
2010. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18F Hasonló szitu. Nekem meg gyakorlatilag az összes haverom vidéki. :)
2010. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, nem vagyok olyan lány aki eltűnik ha barátja van. A mostani barátom előtt egy komoly kapcsolatom volt. A mostani is komoly, és már évek óta tart. Persze amikor nem volt senkim, akkor többet találkoztunk a barátnőkkel, de most sem a barátom miatt nem látjuk egymást. Nem az a típus aki rámakaszkodik. Tavaly, mikor már együtt voltam ezzel a fiúval, akkor is többet találkoztunk. Csak pár hónapja tart ez az állapot.

Talán elhívom egyik hétvégén őket magamhoz, vagy kitalálok valami programot. Remélem utána már ők is újra hívnak majd.

2010. aug. 9. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!