Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi miatt "eldobni" a...

Egy pasi miatt "eldobni" a barátságunk?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm összejött egy sráccal. Kb. ország másik fele, de hát ez nem akadály.A lényeg, hogy barátnőm kb. 1 éve akarta már ezt. Mikor újságolta nagyon örültem neki, osztoztam vele a boldogságban.


De utána jött csak a dolog negatív része. Barátnőm nem jön sehova, mert egész nap az msn-en lóg, hogy a barátjával beszéljen. Hétvégente ha hívjuk akkor sem jön, mert akkor is a pasijával van.



Oké.. a hétvégéket megértem, mert vagy ő utazik, vagy a srác.


De hogy hétköznapokon se mozduljon ki sehova, az azért már túlzás.


Beszélgettem vele erről, de nem jutottunk dűlőre.

Igazából ő azzal védte magát, hogy ha majd én is szerelmes leszek, akkor én is így fogok viselkedni. Hát nem így lett.. Összejöttem egy sráccal, de nem hanyagoltam senkit miatta, pedig ő sem a szomszéd városban lakott.


Szerintetek hagyjam barátnőmet, vagy hívogassam továbbra is? Már ez megy hónapok óta, de én kitartok, és hívom mindig akár sétálni, akár bulizni, vagy hozzánk.


Félreértés ne essék, nem vagyok féltékeny arra, hogy neki most van valakije.


17L


2010. aug. 8. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne hagyd őt teljesen békén, hívd továbbra is, de csak ritkábban, mert gondolom neked is rosszul esik az állandó visszautasítás. Lehet pár hónap és rájön hogy mennyire hiányzol neki.
2010. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Fogadd el hogy a világ változik ahogy felnősz. Ilyen korban már lejárt lemez a jaj barátok örökké csakis stb... Ilyenkor az ember már az életre gyakorol. Ami nem veled lesz, nem tőled lesz gyereke, házassága, együttélése stb. Ha nem tudod ezt elfogadni akkor nem vagy még elég érett az ilyen dolgokhoz.
2010. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen. Tudod nekem vannak igaz barátaim, akik fontosak nekem. Nem úgy élek, hogy "jaaaj igaz barik egy életre", de nekem fontos, hogy az igaz barátaimmal törődjek.
2010. aug. 8. 11:48
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Kedves beíró, tanulj meg valamit! :)

10ből 9 ha szerelmes elveszti amaradék józa eszét is, nincs neki más, csak az az 1, az imádata tárgya, mindene, az élet többi területe nem érdekli.

Hát ja, ez nem "normális" dolog, de sok tapasztalaton keresztül jön rá vki, hogy nem mindig érdemes a barátokat eldobni egy ilyen-olyan kapcsolatért.

Tudom, nem vagy féltékeny, ez látszik is az írásodból;de a barátnődre rászállt a lila köd. Ne keresd, ne loholj Te utána. Ha vigasztalni kell, nyugi tudni fogja, hogy hogy érhet el....

2010. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Hát mindenki más. A legtöbb embernek (és szerintem ez a normális) a párja az első. Főleg ha ilyen messze vannak egymástól. Fogadd el vagy keress mást. Nem attól lesz igaz hogy egymáson lógtok naponta.
2010. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én nem is mondta, hogy barátnőm hagyja ott a pasit értem, vagy bárki másért.

Én azt írtam, hogy hónapok ótA nem jár el sehova, még az utcára sem képes senkivel kimenni.


És szerintem ez a nem normális.


Nem lógunk egymás nyakán, soha nem is lógtunk.

2010. aug. 8. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hívogatnám, mivel látom, hogy neked fontos ő. Én is voltam hasonló helyzetben. Ha igaz barát akkor biztos lesz majd ideje rád is, csak várnod kell. Egy kicsit légy türelmes és biztosan fog veled is foglalkozni. Ha nem igaz barát, akkor meg kár is vele foglalkozni, fektesd az energiád másba.

24/L

2010. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Legjobb barátom összejött egy csajjal, vele megy mindenhova, moziba meg mászkálni a városba engem meg hanyagol, pedig régen k*** sokat járkáltunk, nagyon hiányzik. Velük meg nem akarok menni, hiába hívnak mert csak felesleges 3-nak érezném magam :(
2010. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!