Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap írtam egy kérdésre...

Tegnap írtam egy kérdésre választ és hát eléggé. Ez tényleg annyira gáz?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


ez a válasz: mi tesómmal szoktunk egymásnak szájra puszit adni persze azért nem visszük túlzásba.. minden reggel és este egyet.

én fiú,ő lány. és mindketten elmúltunk már 14 és nem vagyunk 18 .. én ebbe nem látok semmi rosszat.. és még mielőtt félreértés lenne mindenki mondom Nem vagyok szerelmes belé..


2010. aug. 5. 10:40
1 2
 1/12 Holdtündér válasza:
100%

Én furcsának találom.

De ahány ház annyi szokás.

2010. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég...érdekes. Szerintem a szájapuszi többet jelent. De csatlakozom az elsőhöz.
2010. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon fura, sőt. én soha nem tudnék ilyet tenni nyilván, mert nem így nőttem fel, nem ezt láttam, nem ezt szoktam meg. egyik rokonunknál szokás ez, ott ha a gyerek puszit akar nekem adni, rögtön fordítom a fejem, hogy az arcomra adja. én szájra puszit csak a férjemnek adok, senki másnak nem adnék semmi pénzért. nem azt mondom, hogy visszataszító, de nem teljesen "normális" dolognak tartom. persze, ez az én véleményem, én ezt mondom. nekem fura és idegen ez.
2010. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Hát, nálam a száj és a nemi szervek tabu.

Míg picik voltak a gyerekeim sem engedtem, elfogadták.

Azt mondtam, majd a férjükkel-feleségükkel lehet szájra puszi.

Viszont a pici babának a popsiját megpusziltam. A kereket, hátul. :)

2010. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Én anya vagyok 3 és 1 éves babákkal.Kicsi voltam én is adtam apunak,anyunka,és akkor mivan.Most az én kicsikéimtől is kapok.És egyáltalán nem fusztrál.Persze ha nagyobbak lesznek ugyis marad az arc puszi.Én imádom amikor odajön és szályon puszilnak.Hozzáteszem csak engem és az apjukat.Mama,papa bárki arc puszi.Kisgyerekek és szerintem semmi köze ennek a szexualitáshoz.Ha valaki ezt annak véli gondolni hát annak biztos nincs jobb dolga,mint,hogy ilyenekkel foglalkozzon.
2010. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
ha nem dugod meg, akkor nincs baj :D
2010. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál, ha lenne egy barátnőd, akibe szerelmes vagy, ő meg szájrapuszit adna a tesójának? Nem éreznéd azt, hogy szerepzavar van?
2010. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mért érezném ? én sem úgy vonzódom a tesómhoz..
2010. aug. 5. 11:19
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
tesóm 9éves anyuéknak szok adni a szájukra puszit de azt is ritkán. en meg 21vagyok lány nekem csak a arcomra szok. de már oda sem nagyon :) hiába akarok neki adni elhúzza magát :)
2010. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
annyiféle ember van, egyik ly-vel írja a szájrát, másik azt írja h szok, a haramdik meg szájrapuszival köszön a rokonainak. Szerintem amíg másnak nem ártasz vele(pl amíg a tesód barátnőjének ez nem esik rosszul) addig azt csinálsz amit akarsz, de ha a csaj ezt nehezményezi akkor el kell fogadnod, és onnantól alkalmazkodnod kell a mai társadalomban bevett 'szájrapuszi csak a páromnak' íratlan szabályhoz
2010. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!