Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell akkor is megalázni...

Miért kell akkor is megalázni ha más itt van?

Figyelt kérdés

Ma anyuhoz jött az egyik ismerőse hogy megmaszirozza a hátát.


Gondoltam magamban nagyon jó lesz mert nem lesz legalább 1 óráig az hogy "Milyen ökör fattyú ez a lány" szöveg.


Véletlenül nyitva hagytam az ajtót mikor bejöttem a géphez,és egyből mondja tesóm


"Ez a barom fogyatékos megint nyitva hagyta az ajtót...


Akkora megalázodságot még nem éreztem.. nem azért mert ezt mondta hanem azért mert anya ismerőse előtt mondta!!


Miért csinálja ezt? Hogy mondjam el a néninek hogy ha megyek az utcán ne nézzen úgy rám mint egy nem tudom kire?? Apámtól megszoktam hogy nem szól neki ha ilyet mond


2010. aug. 3. 18:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Amugy tényleg vissza kelledt volna szólni,de mint itt írták páran azzal magamat aláznám meg
2010. aug. 3. 18:25
 12/20 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok tesóddal?
2010. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
13 vagyok én. Ő meg 19... És a lány/néni aki itt volt az 24 éves
2010. aug. 3. 19:19
 14/20 anonim ***** válasza:

Nézd, a neveléshez / felnőtté váláshoz az is hozzátartozik, hogy meg tudd védeni magad... akár beszólással akár tettel. Sajna sokáig nem bújhatsz már anyuka szoknyája mögé, hanem a sarkadra kell állnod!


Örülj neki, hogy beszólogat, mert legalább megtanulod miket kell visszamondani majd neki. először írd le, hogy miket mond neked -akár telefonodba, akár gépre csak ő ne találjon rá. Ha valamit beszól, te is beszólhatsz akár magad által kreált ökörséget, vagy amit ő szokott mondani.


Vedd úgy, hogy ha otthon csak ti vagytok, nincs ki előtt beégned, így nyugodtan próbálkozhatsz. Ha valaki már ott van és visszaszólsz, nagy az esélye hogy köpni nyelni nem fog tudni :)))


Csak bátran!

És ne sírj, mert ez egy természetes folyamat... fogadd el, és alkalmazkodj :)

2010. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Irni fogok le mondatokat! Ha egyedül vagyunk akkor nem merem,mert... hagyuk.
2010. aug. 3. 19:35
 16/20 anonim ***** válasza:
Miért nem mersz olyankor beszólogatni neki?
2010. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem fél, hogy megveri!
2010. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szülei előtt gondolom nem fogja merni megverni.


Ő már 19, ha én az ő anyja lennék, és azt látnám, hogy a 12 évest veri, kipenderíteném két nyakleves kíséretében. ...

2010. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Már egyszer megütött anya elött anya meg tépte a haját tesóm meg üvöltött mint a fába szorult féreg!!! :D
2010. aug. 4. 15:12
 20/20 anonim ***** válasza:

XDDDD


Na látod !

Azért anyud kiáll melletted!


Amúgy L vagy vagy F?

2010. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!