Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségek közt vagyok, nem...

Kétségek közt vagyok, nem tudom mit higgyek, hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
Férjemmel összevesztünk már nem 1xmeg 2x, de ilyet még soha nem mondott mint tegnap, hogy irigyli más emberek képét akik meg találták a hozzá illő társukat.Majd mikor meg kérdeztem még egyszer akkor már meg azt mondta én vagyok az igazi és büszke rám meg ,hogy nagyon szeret és nem tudna nélkülem élni, de éreztem,hogy úgy is gondolja amikor oda vágtam hozzám hogy irigy másokra.4éve vagyunk házas-sok, csak azt nem értem,ha szeret akkor miért irigyli más embereket mert mosolygós képeket raknak fel magukrol.
2010. aug. 1. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

magánvéleményem az h nem feltétlen kell hinni a mosolygós, ölelkezős képeknek, nem feltétlen a boldogságot mutatják, csak valami magamutogatás, ha valami működik miért kell kirakni az iwiw-re.....persze az aranyos ha valaki kirakja a párja képét, v közös fotót és ír alá valami kedveset, de nekem a túlzások mindig gyanusak.......

én beszélnék a férjemmel, h ez nekem rosszul esett, valószínű csak összekaptatok és dühből mondta, nem mondta komolyan, ő is tehet fel mosolygós képet, nem akadályozza senki, szerintem ezen ne rágódj, rosszul fogalmazott, de nem feltétlen így gondolja

2010. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak gondjai vannak és hát kin töltse ki a bosszúját? Te állsz mellette.

Biztos nem veled van a gond, csak a veszekedés plusz teher neki.

Azért Te is nézz tükörbe, biztos ami biztos.

2010. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát érdekes de én is mondok szüleimnek olyat amit késöbb megbánok
2010. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos csak azért mondta mert ideges volt.gondolom utána már megbánta.de nem ártana ha ezt meg beszélnéd vele,elvégre a férjed.veszekedés meg mindenhol van,még a mosolygós képü ismerőseiteknél is...
2010. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!