Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom anyukámat meggyőzni?

Hogy tudom anyukámat meggyőzni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nagyon aranyos fiút (én 17 vagyok, ő 20). Magyarországon él a szüleivel, cukrász... De egy "baj" van vele, hogy néger (mármint anyukája az).

Az én anyukám pedig erre az információra erősen kiakadt...


Hogy tudnám meggyőzni, hogy csak azért mert más a bőrszíne egy picit, nagyon aranyos és kedves


2020. jún. 24. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Anyukád jogtalanul akadt ki. Attól, hogy valaki kicsit eltérőbb színű, nem feltétel arra, hogy elítélje. Próbáld meg megbeszélni ezt vele, adnia kéne egy esélyt neki, nem ítélheti el ennyivel.
2020. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanács: A "néger" szót felejtsd el. Nagyon megsértenéd őket, ha azok.
2020. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a 2. valaszolonak teljesen igaza van! a kerdesedre valaszolva szerintem at kene hivniuk egy vacsorara az anyukadat es akkor meglatna, hogy ok is ugyanolyan emberek mint az osszes tobbi.

vagy kozosen csinalni valami programot, bowlingozas, akarmi.

2020. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... Hát igen, a baj, hogy erre se tudom rá venni őket... Mármint anyum és apum
2020. jún. 24. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
esetleg titkosan osszehozni valamit a baratoddal? marmint o elhivja az o szuleit egy etterembe, te a tieidet es megjatszani hogy ez mekkora veletlen. :D
2020. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!