Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha felajánlja egy férfi a...

Ha felajánlja egy férfi a segítségét, akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésem fejleménye:


Van egy pasi akinek a segítségét kértem, tetszik nekem. Nagyon rendes volt, segített nekem és azt mondta, hogy ha valamit nem értek a válaszával kapcsolatban, akkor nyugodtan kérdezzek. Tudom ez így semmiség, de mégis érdekelne, hogy másnak mi ezzel kapcsolatban a véleménye?


2010. júl. 31. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Udvarias a srác:-D ennyi
2010. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az hogy segítőkész. enniyből mást nem tudok leszűrni. ha azt monda volna hogy egy kávé vagy egy vacsora mellett megbeszélitek az más lenne..
2010. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Segíteni akart.. Nem kell a bolhából elefántot csinálni.
2010. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
b_aszni akar
2010. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kissé ellentmondásos amit írsz:

"...felajánlja egy férfi a segítségét..."

"... egy pasi akinek a segítségét kértem..."


NEM ajánlotta fel a segítségét, hanem TE kérted a segítségét. Ő segített és ahogy szoksá udvariasan megjegyezte "... ha valamit nem értek ..., akkor nyugodtan kérdezzek...."


Persze ettől még szimpatizálhat veled, de merőben más lenne helyzet ha valóban magától, kérés nélkül segíteni akart volna valamiben.

2010. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igaz, teljesen igazatok van, főleg Neked kedves utolsó.

Bár az is igaz hogy már máskor is volt, hogy jó tanácsokat adott mással kapcsolatban, hogy hogyan csináljam a dolgokat, és azt teljesen magától tette. De ugye ezt a legutóbbit nem ő kezdeményezte, hanem én.

Na mindegy, nem élem bele magam.


Köszi a válaszokat.

2010. júl. 31. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos már ott tartunk, hogy egy felajánlott kedves gesztus is gyanús a lányoknak.:(((
2010. aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!