Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak sincs családi életük?

Girlll3 kérdése:

Másoknak sincs családi életük?

Figyelt kérdés
Nálunk semmi beszélgetés, semmi közös program, csak munka van.

2020. jún. 9. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk van.

Kezdeményezz te

2020. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nincs, de igény sincs rá.
2020. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

A szülői házban nálunk sem volt.

Pont ezért én úgy vezettem be a saját kis családomban, hogy itt viszont van:)

2020. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező?
2020. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szintén. Plusz még barátaim sincsenek nagyon, úgyhogy kb otthon unatkozok egész nap.
2020. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos itt sincs. Igény lett volna rá, részemről, próbálkoztam ks, de mindig falakba ütköztem. ☹
2020. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

A szüleimnél nem volt divat. Ők vagy dolgoztak vagy aludtak. Ha éppen egyiket sem csinálták, akkor csak bámulták a tévét. Még egymással sem beszélgettek.

A saját családomban éppen ezért máshogy csinálom.

2020. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Régen volt, aztán szüleim különváltak és úgy volt a legpraktikusabb, hogy apukámmal maradok, bár alig beszélünk egymással, sokszor össze is vesztünk, így ma már sajnos csak létezünk egymás mellett.

Anyukámmal viszont minden nap fél órát telefonálunk és sok programot is szervezünk.

2020. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Mikor gyerek voltam akkor nem volt. Anyam sokat dolgozott, apam meg a szabadidejet a kocsmaban toltotte.

Most a felesegemmel nem nagyon van szabadidonk mert a haz koruli munka sok de szeretnenk ezen valtoztatni, tengerpartra tervezunk menni most nyaron illetve majd a hegyekbe kirandulni

2020. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!