Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem a bátyám?

Miért ilyen velem a bátyám?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok magántanuló, mert eddigi sulijaimban mindig én voltam a számkivetett, megvertek, leköptek, és már nem bírtam. Tegnap bátyámtól kölcsönvettem 2 könyvet, meg néhány filmet. Ma bejött a szobámba, elkezdett turkálni a cuccaim között, mondván megteheti, mert én is széttúrom az ő cuccait. Sosem nyúltam a holmijaihoz, egyedül a könyvespolcához, meg a cédétartójához mertem. Bezzeg amikor jön a menyasszonya, jó vagyok, mert 30 perc alatt el kell pakolnom azt a borzalmas kuplerájt a szobájában, és ki is kell takarítanom. Mosnom is kell rá. Nem értem, mi a baja velem, gyakorlatilag értelmi fogyatékosnak tart. Amikor hetedikes voltam, minden nap kék-zöld zúzódásokkal mentem iskolába, mert kirugdosott az ágyamból, és addig rugdosott, amíg mozogtam. Később megfogadtam, hogy nem hagyom, hogy megverjen...Egy reggel amikor bejött, kést fogtam rá, majd elszöktem. Attól, hogy magántanuló vagyok, szerintem nem vagyok egy értelmi fogyatékos semmi, buta sem, nem lett belőlem k.rva, meg semmi, szóval értetlenül állok a viselkedése előtt. Hozzám sem szól soha, ha pedig igen, akkor csak az értelmi szintemet bírja ócsárolni. Semmit sem tud rólam. Mit tegyek? 31 éves.



16L


2010. júl. 30. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Merre járnak a szülők ilyenkor?
2010. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Apám meghalt pár éve, anyámat meg bátyám megfenyegette, hogy agyonveri ököllel ha merészel mondani valamit mondjuk a menyasszonyára, vagy megvéd engem. Ezért inkább anyunak nem is mondok semmit, volt, hogy tesóm részegen hazajött, és annyira megverte anyut, hogy agyrázkódást kapott...
2010. júl. 30. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:

gyámügy/gyermekvédelem

AZONNAL!!!

2010. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
úristen...pedig marha értelmes lánynak tűnsz már csak a kérdés megfogalmazáa miatt is...hát a bátyád egy őrült...nagyon gyorsan gyámügy...gyermekvédelmisek...stb.
2010. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
úúristen. Szólj ténleg a gyámügynek... És téged tart fogyatékosnak... Azt hittem , hogy nekem van bunkó bátyám(Ő 20 lesz , én 12) , de az én bátyám a tiédhez képest egy angyal...
2010. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is 16 éves. Ha ilyet csinálna vele a bátyja az tuti biztos, hogy szépen össze lenne verve utána.
2010. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31 évesen ennyi ésszel szabadlábon... tanulj kempozni, vagy K1ezni vagy valami más küzdősportot :D (ez hülyeség volt, de egy alternatív megoldásnak megteszi) tényleg menj a gyámügyisekhez, beteg egy testvéred van
2010. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 siva79 ***** válasza:

Én sajnos ezt átéltem .31 vagyok, de mostanság kezdem kiheverni.

AZONNAL GYÁMÜGY!!!!!!!!!!!!!!MENNI AHOVA CSAK LEHET!!!!!!!!!

nagyon vigyázz, sebezhető vagy ne menekülj fiúhoz, hogy majd megvédd, mert abból jó nem lesz!

2010. aug. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!