Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűlők ti erre mit reagálnátok?

Szűlők ti erre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Szóval a történet az,hogy nemrég fél évvel ezelött kaptam szüleimtől szülinapomra egy saját jakuzzit,a baj csak az,hogy én könyörögtem ki és megkaptam,de rettentően utálom vagyis 1 hétig tartott a csoda aztán elmúlt,anyám megmondta,hogy úgyis megbánom meg ilyenek és igaza lett,de most szeretném nekik is elmondani és azt kérném tölük,hogy inkább szereljenek be egy sima zuhanyzót ezt a nagy sz*rt meg adjuk el,de közben meg félek,tényleg én vinnyogtam ezért a mocsokért amit a szüleim se nagyon akartak megvenni. Mit tegyek? Szenvedjek vagy elmondjam?

19/L


2010. júl. 29. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
vagy nekem
2010. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az udvarunkból,házunkból lett jakuzzi az árviznek köszönhetően.Balatonra szerettünk volna menni nyaralni,de a viz házhoz jött.Én kinek szóljak?

Sajnálom hogy ekkora problémával kell szembenézned 19 évesen...

2010. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Más örülne ha lenne:) Akkor adjátok el:D
2010. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma fogom nekik elmondani,egyszerűen nem szeretem és nem jó az a sok kis lyuk amit tisztítani kell, próbáltam benne zuhanyozni,de úgysem jó,mert állva nem tudok, akkor minden vízes lesz ülve pedig nem szeretek arról meg ne is beszéljünk,hogy rendszeresen kell úgymondd ki slagozni,hogy a csövekbe ne rohadjon bele a víz,mert ahogy engedem le a vízet úgy az a kis kosz ami lejön rólam az belemegy a lyukakba onnan a csövekbe és pár hét múlva már érezni ilyen pöce szagot na ilyenkor kell teljesen tele engedni és kislagozni. De ez leginkább azért van,mert nem igen használom a pezsgő fürdő részét csak úgy fürdöm benne,magyarán nincs ki slagozva vagy mi,na mindegy:)

Mégegyszer kösz!

2010. júl. 29. 16:37
 15/16 anonim ***** válasza:
Mondd el, és add el.
2010. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Minek kértél jakuzzit ha nem használod a pezsgőfürdő funkcióját???? Zuhanyzást meg lehetne oldani egy zuhanyfüggönnyel. Ha már kikunyiztad vissza ne add.

Bocs ha nem voltam túl empatikus, de nekem azt kellett nemrég bevallanom, hogy ott akarom hagyni az egyetemet. Az valahogy nagyobb probléma volt ennél....

19/L

2010. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!