Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nőnek rosszabb?

Melyik nőnek rosszabb?

Figyelt kérdés
A szeretőnek, aki szerelmes, de csak a szexre kell, mindig a második marad, vagy a feleségnek, aki mos, főz takarít a férjre, közben meg van csalva, nem tudja, vagy nem akrja tudomásul venni, esetleg gyerek is van. Mind a kettő megalázó helyzet.
2010. júl. 29. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem egyszínvonalon van mind a kettő...
2010. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A feleség jobban ki van szolgáltatva.
2010. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a feleségnek rosszabb.Általában a szeretők tudják,hogy feleség is van,így azt is tudják mit vállalnak.
2010. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A feleségnek rosszabb mert, ahogy írod mos főz takarít a férjére a szerető meg lefölözi a hasznot(szex).

A szerető meg csak a jó dolgokat kapja a pasitól virág, bók, vacsora, szex...

2010. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

mindkettő elég rossz. de talán a feleségnek még inkább, hiszen egyszer ők örök hűséget fogadtak. ez még nagyobb döfés az embernek.

én konkrétan a szeretői státuszt nem tűrném el. voltam így 3. egy kapcsolatban, de amikor kiderült, hogy a srácnak 3 éve van barátnője, akkor egyértelmű volt, hogy nem leszek a szeretője. elég megalázó.

2010. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A feleségnek. Nem ő választja ezt a helyzetet,legfeljebb a gyerek miatt eltűri. A szerető pedig nem törődik azzal,hogy a másiknak családja van,neki csak az élvezet a fontos,meg amit a pasijától ajándékba kap. A feleség nem érdemli meg,hogy megalázzák ( ha nem jó a házasságh,akkir elkell válni), a szerető pedig megérdemli,mert szétrombol egy házasságot,és nincs önbecsülése.
2010. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Feleségnek!!!Megalázzák,becsapják.Várja haza a párját és azt se tudja mi történik vele.Mert általában az érintett tudja meg utoljára.A szerető tudja mit vállal,tudd a feleségről!


25/N

2010. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
14:46 az első 3-ast nem akartam odaírni
2010. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A feleségnek egyértelműen, hisz őt megcsalták. A szerető választhat, hogy akar-e szerető lenni, felvállalva ezzel azt is, hogy csak a szexre kel, viszont a feleség nem tud választani, hogy akar-e megcsalva lenni vagy sem.
2010. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

A feleségnek rosszab.Hisz ahogy írtad te is mos,főz,stb.

És elég megalázó lehet ha ennek ellenére megcsalják.

Bár nembiztos hogy pont egy 12éves gyerek tudja jól....

2010. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!