Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy román szomszédcsaj...

Van egy román szomszédcsaj miert nem köszön soha, nem szol hozzám?

Figyelt kérdés

Már 1 éve hogy ideköltöztünk, ők közvetlen melletünk laknak, de ha a kertben van akkor se köszön, akor se ha az utcán vagyok. Pedig 1 évvel kisebb nállam, lehetnénk akár barátők is.

19/L


2010. júl. 28. 10:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azért nem köszön, mert bunkó. Vannak ilyenek. Ez nem azon múlik, hogy román az illető vagy másmilyen nemzetiségű.

Biztos jobb lenne ha jóban lennétek ( látom, hogy még "új" vagy a környéken), de ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

2010. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Köszönj neki még egyszer. Hangosan, hogy meghallja. Ha arra sem reagál, akkor ne köszönj neki többet.

Mivel ti költöztetek oda, neked kell először köszönni, lehet, hogy hiányolja, hogy nem mutatkoztál be neki egy tálca frissen készült tortával és egy csokor virággal, mint az amerikai filmekben.

Mindenesetre bunkó, aki nem fogadja és viszonozza a köszönést.

2010. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azelött is arra laktam, egy utcaval arréb.
2010. júl. 28. 11:48
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát ne barátkozz vele,na.Miért zavar hogy nem köszön?Bunkó és kész,de nem azért mert román.És biztos,hogy nem erdélyi magyar?Mert én az vagyok,és vérig sértődnék,ha valaki románul köszönne,mert azt hiszi,hogy román vagyok.
2010. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor látásból már ismertétek egymást, lehet, hogy nem vagy neki szimpatikus és így fejezi ki, fene tudja, bunkó és kész
2010. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vagy lehet hogy ilyen visszahúzódó típus vagy nem tudom, van aki zavarba jön ha köszönnek neki és nem köszön vissza.
2010. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!