Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz velem? Utcàn...

Mi lesz velem? Utcàn landolok?

Figyelt kérdés

A kérdésem:

Ha babàt vàrok,egy idegen orszàgban ahol nem vagyok bejelnetve,de férjhez akarok menni,viszont ha nem tudok idöben férjhez menni,mert a baba hamarabb itt lesz,akkor hazaküldenek egy ujszülöttel a semmibe?

Vagy 2-3 honap nem nagy gond?

Szerintetek?

Nagykövetségen voltam,a papirok folyamatban vannak,de lehet nem lesz kész idejében....

Ugye nem küldenek haza,mert nem vagyok még bejelentve?

Esetleg készüljek a csomagok pakolàsàban?

Sehol nem mondanak semmit.

Se jot,sew rosszat............


2008. nov. 22. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem írod melyik országrol lenne szó. európai unión belül biztos nem fognak haza toloncolni, mert bárhol tartozkodhatsz. de elöfordulhat hogy olyan országban vagy akkor igen haza toloncolhatnak. de ez csak is az országtol függ.
2008. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem unios orszàg.....
2008. nov. 22. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon titokzatos vagy, igy nem lehet tanacsot es tapasztalatot irni neked. Most ebbol amit leirtal, azt sem tudjuk hol vagy, szerinted ki fogja neked megirni a helyes valaszt?

Amerikaban vagy illegalisan, es babat szulsz? Tedd fel igy a kerdest, aztan ha olvassa valaki, aki ugyanilyen helyzetben van vagy volt, majd megmondja neki hogy alakult.

Probalj egyenesen fogalmazni, talan ugy tobb segitseget kapsz! Most honnan tudjuk hogy pl. Japanban, vagy Kanadaban hogy mukodnek a dolgok????

2008. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem, miért toloncolnának ki. Nekem egy barátnőm szült Ausztráliában, a férjével együtt kint voltak körülnézni, aztán még majdnem egy évig ott maradtak, senkinek esze ágában nem volt hazazavarni őket a baba miatt.
2008. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi utolso!

Nagyon megnyugtattàl.

Csak mert tényleg férjhez megyek ,de sajnos nem biztos hogy sikerül 1 honapon belül.

Nekem meg nincs kedvem egy ujszülöttel a kezemben haza utazni,albérletet kereni,vàsàrolni,cipekedni,stb...

Mert ugye a pàrom nem jöhet,ö itt dolgozik.

Màsodiknak:

Nem vagyok àm titokzatos,de jobbnak érzem ha nem emlitem az adott orszàg nevét.

Inkàbb elövigyàzatos,mint titokzatos vagyok.

2008. nov. 23. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem igenis fontos lenne megmondanod az országot, mert pl Ausztrália tök más, mint az Egyesült Arab Emirátusok, vagy Pakisztán (csak mondtam valamit)

Ne várj valamit is érő választ, amíg nem mondod meg. Egyébként az oldal anonim, pont az ilyenek miatt találták ki.

2008. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!