Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellentettje vagy a másik...

Ellentettje vagy a másik nemben való megfelelője vagy párodnak?

Figyelt kérdés
Melyik kapcsolat működik szerinted jobban, ha tűz és víz vagy a pároddal vagy ha szinte magadat látod a párodban.
2010. júl. 27. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a tűz és a víz hosszú távon nem működik. Egy darabig izgalmas, aztán túl sok az ellentét. A harmóniához kell, hogy a legfontosabb dolgokban egyezzenek az elképzelések, igények, és a szenvedélyhez sem kell a tűz-víz felállás. Volt tapasztalatom mindkettőben, és sokkal boldogabb vagyok egy olyan párral, aki hasonló hozzám.
2010. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi tűz és víz vagyunk :) De legalább ő visszafog engem kicsit, én pedig lendületet adok neki. Meg persze megvannak a közös dolgok is, amik megadják az alapot hozzá. De én egy ugyanolyan emberrel, mint én, tuti egész nap ölnénk egymást :D

F

2010. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Másik nemben való megfelelője. 3 éve vagyunk együtt, és az esküvőt tervezgetjük.

20/L

2010. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tűz és víz. 26 éve vagyunk együtt. Úgy látom, működik. :)
2010. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Mi kiegészítjük egymást. Vannak ellentéteink,de sok mindenben ugyanolyanok vagyunk.A túlzott ellentétek szerintem is megölik a kapcsolatot.
2010. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem az a jó, ha fő kérdésekben egyetértenek a párok, vagy képesek dűlőre jutni, mindkét félnek egyező kompromisszumot kötni,

fontos a mindennapi dolgokban hasonlónak lenni

(pl hogy ő se hord papucsot otthon, apróság és emiatt sose szakítottam, de én rosszul vagyok a papucsban klaffogó férfiaktól, lehet az akár Brad Pitt is, főleg ha műamyag papucs meg csíkos ndk papucs böeee)

vagy pl ízlés filmek, ételek tekintetében ,

de jó, ha emellett pár dologban tűz és víz, akkor tanulhatnak egymástól


nálunk ez van.

2010. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez baromság, pont, nagyon hasonlítotunk a párommal!És a végén kiderült két dudás egy csárdában nem fér meg!
2010. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Víz és víz vagyunk- ha élhetek ezzel a hasonlattal, , mert mind a ketten azonos vizes jegyhez tartozunk:)

De ugyanakkor bennem néha feltör a makacsság, a lendület, a hév... és akkor inkább tűz és víz.

Így nem unalmas:)

2010. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Ellentétje vagyok a páromnak,tűz(én) ő a víz(párom).

Szerintem a megfelelőekek jobba kapcsolatuk,mint az ellentéteknek.Párom olykor kikészít hogy miye nyugodt minden helyzetben,viszont én is kikészítem hogy mindenen minden helyzetben lobbanékony vagyok.

2010. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bizonyos dolgoknak ellentéte, más dolgoknak pedig a megfelelője.
2010. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!