Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok kedves baráti idézetek...

Írnátok kedves baráti idézeteket? 13/L

Figyelt kérdés

A barátnőm emlékkönyvébe szeretnék, de a neten nem találtam csak ilyen "szerelmes-barátit"


Előre is köszi!


2010. júl. 27. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
bocsi, nem fogom mindet leírni, itt csomót találsz: [link]
2010. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A világ olyan, mint egy tükör. Látod? Mosolyogsz, és a barátaid visszamosolyognak
2010. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogyha én írhatnám a

Te sorsod könyvét, szíved,

Lelked vágyát, életed örömét,

Olyan széppé írnám mint egy

Tündérálom, legboldogabb

lennél ezen a világon!


Én anno emlékkönyve ilyeneket írtam :)


“Nemcsak azért szeretlek, ami vagy,

Hanem amivé válok, amikor velem vagy.


Nemcsak azért szeretlek, amivé magad tetted,

De azért is, amit velem teszel.


Szeretlek, mert többet tettél bármely krédónál:

Tetted, hogy jól érezzem magam; és jobban

Bármily végzetnél, tetted, hogy éljek boldogan.


Egyetlen érintés nélkül tetted ezt,

Szavak nélkül, jelek nélkül.


A lényed volt az, mely ezt művelte.

S talán épp ebben áll a barátság."



"Barát, aki életünkbe


Hoz száz örömöt és csodát.


Ha van barátod, majd meglátod,


Egyre szebb lesz a világ.”

2010. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Két hajó úszik a tengeren az egyikben én a másikban te .

Ha ez a két hajó egymástól elszakad...de a mi barátságunk örökké megmarad??!!xD

2010. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
TE vagy az utolsó akit bántani akarok :D
2010. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, még jöhetnek! :)
2010. júl. 29. 17:41
 7/10 anonim ***** válasza:

"Isten nem lehet ott mindenütt, ezért megalkotta a barátokat."


"Isten a barátokkal kér bocsánatot tőlünk a rokonainkért."

2010. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

“Mindenki hallja, hogy mit mondasz, a barátok meghallják azt, amit mondasz, de az igazi barát figyel arra is, amit nem mondasz ki.” (Szókratész)


A barátság arany fonál ami, ha egyszer elszakad össze lehet ugyanúgy kötni, de a csomó megmarad.


Az igaz barát nem kérdezi, hogy mi bánt mert mindent pontosan tud rólad és érzi, hogy ki vagy mi bánthatott meg.


Az élet barátok nélkül olyan, mint a kert virágok nélkül.


Átgázolhatsz rajtam, felgyújthatsz és nevetve továbbállhatsz, de én akkor is szeretni foglak és a barátom leszel...


A barátság sokszor olyan, mint egy buborék. Gyönyörű, de csak másodpercekig tart és amikor eldurran rájövünk, hogy nem is barátság volt ez, csupán csak egy álom, melyben annyira hittünk és gyönyörködtünk, hogy már valótlanná vált szemünkben.


Igaz barát az aki, ha hibáztál nem akar választ a kérdéseire, hanem veled együtt hallgat!


Nem kell, hogy a fél világ a barátunk legyen, csak az igaz barátokat tudjuk megtartani.


"Ne haladj előttem, mert nem tudlak követni! Ne gyere utánam, mert nem tudlak vezetni! Jöjj ide, mellém, és legyünk csak barátok"

:))

2010. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A legjobb barát az aki a kezedet fogja és a szívedet simítja.

Én a legjobb barátnőmhöz mindig ezt írom

2010. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha a beszélgetést tekintjük a dalszövegnek, a nevetést a zenének, az együtt töltött időből így lesz sláger, amelyet bármikor szívesen meghallgatunk, anélkül, hogy megunnánk. /Nicholas Sparks/


Egy barát igazi feladata az, hogy kiálljon melletted, ha nincs igazad. Szinte mindenki kiállna melletted, ha igazad volna. /Mark Twain/


Talán nincs is olyan, hogy jó barát meg rossz barát - talán csak barátok vannak, olyanok, akik az ember mellett állnak, ha megsérül, és akik segítenek, hogy ne legyen olyan magányos. Talán értük mindig érdemes aggódni, reménykedni, őértük érdemes élni. Talán még meghalni is, ha úgy kell lennie. Nincsenek jó barátok. Nincsenek rossz barátok. Csak olyan emberek, akik házat építenek a szívedben. /Stephen King/


Jobb a séta egy baráttal a sötétben, mint egyedül a fényben. /Helen Keller/


Az embereknek nem ugyanazt jelentik a csillagaik. Akik úton járnak, azoknak vezetőül szolgálnak a csillagok. Másoknak nem egyebek csöppnyi kis fényeknél. Ismét mások, a tudósok számára problémák. Az üzletemberem szemében aranyból voltak. A csillagok viszont mind-mind hallgatnak. De neked olyan csillagaid lesznek, amilyenek senki másnak. (...) Mert én ott lakom majd valamelyiken, és ott nevetek majd valamelyiken: ha éjszakánként fölnézel az égre, olyan lesz számodra, mintha minden csillag nevetne. Neked, egyedül neked, olyan csillagaid lesznek, amik nevetni tudnak! (...) S ha majd megvigasztalódtál (mert végül is mindig megvigasztalódik az ember), örülni fogsz neki, hogy megismerkedtél velem. Mindig is a barátom leszel. /Antoine de Saint-Exupéry/


=)

2010. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!