Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok? Sikerült...

Hogy reagálnátok? Sikerült bejutnom Egyeteme, mentőtisztnek fogok tanulni.

Figyelt kérdés

Anyum viszont azóta csak ordibál velem, hogy nem fogom vinni semmire, és nem ezért taníttatott, hogy elcsesszem az életem ezzel a munkával, mert neki az az álma, hogy gyógytornász legyek. ( Ő férjhez ment és nem Egyetemre mikor megtehette volna, aztán jöttem én)

Nem érti meg, hogy én ezt szeretném csinálni, ezért tanultam ennyit. Elhiszem, hogy csak jót akar, és nyugis munkát, de csináljam azt ami nem vonz és nem érdekel, csak azért hogy az álmát valóra váltsam?


2010. júl. 26. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Mondd meg neki, hogy menjen el gyógytornásznak ő, ha annyira szeretne, ne veled akarja megvalósíttatni a saját álmát! Ő annak idején döntött, ahogy döntött, joga volt hozzá, de neked is jogod van élni a saját életedet.

(Mellesleg: ne hagyd, hogy azzal zsaroljon, hogy "férjhez ment az egyetem helyett", mert ez butaság, az én édesanyám is férjhez ment, és 3 diplomája van)

2010. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Az előbb kimaradt: Gratulálok! :))
2010. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. júl. 26. 21:22
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
a gyógytornász szakkal engem kilehet kergetni a világból! Inkább jöttek volna az orvosival pl ... engem is szivattak, h legyek gyógytornász, de én azt nagyon nem akartam ... a mentőtiszti tényleg nem egy nyugis munka, de ha ezt akarod csinálni, ez a vágyad, akkor rajta! :) szüleiddel meg ne törődj ez a te életed!
2010. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ne hagyd magad,nem bölcséznek készülsz,hogy ne vidd semmire


amit választottál az egy szép szakma,(bár nem csinálnám,mert ájulok a vér gondolatától is)fizetésed se lesz rossz (legalábbis nem lesz kevesebb mint gyogytornászként lenne)


(anyám is sopánkodott meg veszekedett,hogy lányként minek megyek én mérnöki szakra,lányt nem vesznek fel sehova...2 éve diplomáztam,jól keresek,vannak beosztottjaim is már,anyám meg csak néz...pedig szerinte fodrásznak,varrónőnek kellett volna mennem...meg a nagy ló...szt...)

2010. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ja, mindig a szakmákkal jönnek :D nekem is hajtották h menjek fodrásznak, hát hogyne ... :)
2010. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

nagyon jó a fodrászoknak....

az enyém fiatal és műteni kell, mert a keze már tönkre van. a háta folyton fáj. egész nap állnia kell...

2010. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szép hivatást választottál, gratulálok a sikeres felvételihez és minden elismerésem a tiéd.

Ha édesanyád majd látja, hogy milyen szorgalmasan és örömmel tanulsz, szerintem letesz a gyógytornász ábrándokról.

Amúgy meg szerintem jól tetted, hogy nem a szülői álmokat követted, mert csak megkeserítette volna az egyetemi éveidet, hogy nem azt tanulsz, ami valóban érdekel.

Sok sikert kívánok! Remélem, soha nem találkozunk úgy, hogy te dolgozol...(Remélem, érted!):)

2010. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mi nagyunk nem szeretjük a gyógytornászaink, egész nap a nagy semmit csinálják. ügyes legyél, örülök, h megtaláltad, amit csinálni akarsz.

egy nővér

2010. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Nagyon szép hivatást választottál!


Anyud inkább a lelki részétől félt szerintem,mert lesz olyan ember akit nem tudsz megmenteni,hiába teszel meg érte mindent. Gyógytornászként,nem kell szembesülnöd,azzal,ahogy az Élet kihunyik egy ember szeméből.Ami nagyon fájdalmas lesz ismeretlenül is neked,főleg ha gyermek lesz,fiatal stb..

Erre a részére is készülj!


De nagyon gratulálok és kívánom,h megtaláld benne a boldogságod!

2010. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!