Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a helyes?...

Szerintetek mi a helyes? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most szereztem meg a bachelor diplomámat és felvettek masterre is. A probléma az, hogy mióta szakítottunk a barátommal itthon lakom (már 1 éve), és sajnos egy fél éve megszűnt a munkahelyem is, ahol részmunkaidőben dolgoztam. Viszont nagyon rossz a kapcsolatom a szüleimmel, éreztetik, hogy csak megtűrnek. Szeretnék albérletbe költözni, de egyedül, diákmunkából még egy szobát sem tudnék fizetni, vagyis nem maradna mellette megélhetésre.

Azon gondolkozom, hogy hagyon a francba az egyetemet és inkább dolgozom, lehet, hogy úgy boldogabb lennék. Nem tudom mi a helyes, mert a tanulást is én választottam és nem szívesen hagyom abba, de valamit döntenem kell, mert idegileg teljesen kikészülök ettől a helyzettől...


2010. júl. 23. 23:39
 1/6 anonim válasza:
76%
bérelj albérletet több diákkal, menj koleszba. és válalj vmi munkát. :)
2010. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kollégiumba nem jelentkezhetsz?
2010. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Levelezőre nem tudsz menni?

Mellette dolgozhatnál és tudnád fizetni az albit.

2010. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincs az a szak levelezőn, amit tanulok. Csak nappali képzés van, mondjuk hálistennek az elég rugalmas... de heti 25 esetleg 30 óránál többet így se hiszem, hogy tudnék dolgozni egy héten... És diákmunkában az max 60000ft. Ebből reálisan 30 az albérlet, ha ketten vagyunk egy szobában és olcsó helyen, rezsivel együtt, de télen inkább 35. A maradékból kéne megoldanom a sulival kapcsolatos kiadásokat, az evést, ruházkodást...
2010. júl. 23. 23:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Kolira nem vagyok jogosult, mert csak 30 kilóméterre lakom az iskolától és 50-re adnak kolit...
2010. júl. 23. 23:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Diákhitel?

Tudom,én is utálom,ha valaki hitelről beszél,de most eszembe jutott,hogy talán megoldás lehetne.

2010. júl. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!