Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért paráztok annyit a...

Miért paráztok annyit a felvételin?

Figyelt kérdés

ugye vannak, akik nagyképűen lengetik a papírt, a bölcsészeltések később a tarisznyát, és lekezelően közlik, hogy hová járnak egyetemre...


annyira nagy a nyomás, meg ponthatárok, stressz, öröm és bánat... én pl annakidején (5-6éve) nem jelentkeztem az eltére, mert nehéz bejutni, gimiben sokat lógtam, érettségim közepes-négyes közötti. felvételiztem egy fizetős fősikola ugyanolyan szakára, amit kinéztem. oda jártam egy évet, aztán bementem az Eltére, a tanulmányi osztályra, hogy átjelentkezzek. kb annyi volt a válaszuk, hogy "jó" és átvettek...(ugye egy év után sokan kihullottak)


szerintem nem kell elkeseredni ha valakit nem vesznek fel, ha személyesen bemegy később, jó tanulmányi eredményekkel vagy kreditekkel fél év, egy év után, simán átveszik.. az eltére is ennyire nehéz bejutni :D ezt csak azért írom, hogyha valaki nagyon szomorú mert nem jutott be ahova szeretett volna, simán van még esély.


2010. júl. 23. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
5-6éve más volt az egész rendszer, de nem gond...
2010. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Én nem vagyok szomorú, mert sehova sem jelentkeztem :D


De amúgy tudom mire gondolsz. Én is sok olyat ismerek aki a Corvinus-ra jelentkezett, és fel is vették őket. Jó tanulók, mindig is azok voltak. És bár hallottam, hogy ott volt a legnagyobb a ponthatár, valaki azt mondta, hogy mégsem olyan nagy durranás...Mármint a bekerülés nehéz, de utána már nem olyan vészes. Arról nem is beszélve, hogy elég hamar sokan kihullanak.


Én kicsit kellemetlenül érzem magam egyébként, mert csak OKJ-ra járok. Dehát ez van, nem szeretek tanulni...

2010. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
biztos te is paráztál annak idelyén. Olyan ez mind az érettségizettek hőzöngése, hogy az egy vicc olyan könnyű, pedig annak idelyén nem ezt gondolták....
2010. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Örülök, hogy megint van valaki, akit anyuciapuci befizetett a fősulira, most meg itt veri a nyálát, hogy azok, akiket nem vettek fel, miért rínak.


Azért, mert engem anyuapu nem tud befizetni az egyetemre; azért, mert harmadjára nem vettek fel (két emeltszintű érettségivel és egy nyelvvizsgával); azért, mert piszok nagy törés, amikor harmadjára is az az SMS jön, hogy "Nem nyert besorolás".


Szeretem, amikor valaki nem élt át valamit, de pofázik róla. Köszi, sikerült jól felhúznod a kérdéseddel.

2010. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nyilván azért mentem fizetősbe, mert napközben dolgoztam, ergo nem a szüleim fizették.


szerintem ha valakinek jók az eredményei, át lehet jelentkezni, nem véletlenül létezik ez a kifejetés hogy átjelentkezés. megoldható bekerülni arra a sulira, ahova szeretne az ember.lehet 1-2évig máshova kell járnia előtte, de ha ot tjól tanul, átveszik, mert addigra sokan kihullanak és több a hely.


az OKJ se szégyen., sőt!!

2010. júl. 23. 19:08
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
más a rendszer, nem vesznek át mindig szívesen, akkor se biztos, hogy elfogadják az összes tárgyadat, stb...
2010. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Ma már másvilág van fiam, rosszabbul élünk mint 4 éve xd
2010. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha két emeltszintű érettségivel és nyelvizsgával nem vesznek fel, akkor elég szar eredményeid lehetnek...
2010. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

nem értem minek annyit izgulni...

én abbol jöttem rá h van eredmény h küldtek sms-t...eszembe nem jutott h júli közepe elmult,lesz eredmény:D

4 éve amikor jelentkeztem az elsőre,akkor sem izgultam tulzottan,minek,tudtam h felvesznek...

erre is felvettek,naés...megcsinálni nehezebb,nem felvetetni magad..

2010. júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha kapsz egy normális választ, akkor meséld már el, hogy miért kell lepontozni azokat is, akik értelmes, nem kekeckedős választ írnak? Hm?
2010. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!