Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket ünneplitek és hogyan?

Melyiket ünneplitek és hogyan?

Figyelt kérdés
Eljegyzés után mit ünnepeltetek,miről emlékeztetek meg? Eddig azt a dátumot ünnepeltük mikor a kapcsolatunk kezdődött,de most 2 hét múlva lesz fél éve hogy eljegyzett.Én úgy gondolom hogy ezentúl az eljegyzést kéne ünnepelni (később pedig majd a házasságot).Ki miről és hogy emlékezik meg,mit ünnepel?
2010. júl. 22. 21:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérem csak az válaszoljon aki szokott bármit is ünnepelni. A "nem ünneplünk semmit,miért?" válasz adók kíméljenek.
2010. júl. 22. 21:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már férjnél vagyok és így a házassági évfordulónkat ünnepeljük. Én a te helyedben a megismerkedésünk napját ünnepelném.
2010. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a hazassagi evfordulot unnepeljuk meg rendesen, a tobbinel, csak elmegyunk fagyizni, vagy csinalunk valami aprosagot
2010. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3 év különbséggel,de ugyanazon a napon kérte meg a kezem...jövöre azon a napon házasodunk...

igy nincs kérdés:D

2010. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
komolyan csak a kapcsolatunk kezdetének (egyben megismerkedésünk) évfordulóját, és mivel elvileg a házasságunk is pont most augusztusban az évfordulóra fog esni, ezért azt :) tök jó minden egyben! Amúgy tartjuk a hónapfordulókat is de csak apróságokkal.
2010. júl. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezzel én is bajban vagyok, szeptemberben jöttünk össze, aztán szakítottunk 5 hónapra, majd megint össze novemberben, pár évmúlva decemberben eljegyzés, a szakítás miatt elcsúszott az évforduló márciusba, összeköltözés májusban...stb. Ugyhogy mi mindet ünnepeljük ami eszünkbe jut minimum egy fagyival vagy összebújással. :D


De én is próbálnám egy nappal latudni őket, legalább megjegyezzük :DDD Bár az esküvőt meg augusztusba szeretnénk

2010. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!