Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyerekes elvált anyukák! ...

Kisgyerekes elvált anyukák! Ki miért vált el a párjától?

Figyelt kérdés

Hogyan boldogultok azóta?

Ti költöztetek el vagy az ex? Nagyon megviseli a kicsit? Volt aki mellettetek állt? Anyagilag hogy bírjátok? Dolgoztok? A volt párotok fizet a gyerek után?


Köszönöm a válaszokat!!


2020. febr. 1. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Mert banknak nezet aki majd kifizeti a tartozasait

Jol szerencsere

Kiraktam 1 nap alatt

Nem inkabb megkonnyebbultekert lenyugodtam es nem volt tobb veszekedes feszultseg

Senki igazabol nem szorultam ra

Mar jol h nem kell fizetni a csomo adossagat

Igen

Igen

2020. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Egy nap úgy jött haza hogy ő szerelmes!

Megbeszéltük felnőtt módjára (szerencsére nem volt semmi nagy vita/dráma)

A ház közös volt. Azt eladtuk.

Mi a lányommal anyuékhoz cuccoltunk vidékre. Addig amég ott sikerült házat vennem (kb 3 hónap volt)

A maradék pénzből vállalkozást nyitottam (jó áron adtuk el a házunkat pest mellett)

Az exem fizet rendesen és ha úgy adódik akkor vesz is a lányunknak ezt azt (cipő, játék, ruha stb) Teljesen magától, nem szóltam neki soha h klne ez vagy az.

Rendszeresen jön érte. Lehet rá számítani! Jó viszonyban maradtunk.

A gyereket (5éves) azért megviselte h nincs velünk minden nap. Egyébként is apás volt mindig.

2020. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Nem akart dolgozni.

A gyerekunk szuletese utan meg annyira se es mar beszuntette a koztunk levo intimitast is. En visszamentem dolgozni, elcsavartak a fejem. Belementem egy hulye viszonyba. Vegul a hazassagomnak es annak is veget vetettem.

En koltoztem el. A sajat csaladom nagyon sokat segitett.

Az ex nem fizet gyerektartast,igaz felesben alljuk a koltsegeket, gyakorlatban azonban en joval tobbet koltol a gyerekunkre.

A kicsit megviselte es mivel jelenleg is az exem manipulalja igy biztos tovabbi karokat is okoz szegenyben ez a valas.

Azota mar masik hazassagban elek.

2020. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%

😂 sajnálom azt a szánalmas életűt aki lepontozott.

Boccs h az exem nem egy paraszt!

Nekem pedig bem sz.r az életem

2020. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Az szerencsés helyzet, ha jóban tudnak maradni a felek.


Én csak a fiunkat féltem :/


Illetve, nem tudom, számíthatok-e valakire.


De úgy érzem, előbb-utóbb válni fogunk...:/

2020. febr. 1. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Valoszinu azert pontoztak le, mert osszejottel valakivel mikozben volt egy gyereked es egy (mellesleg) sz.r kapcsolatod.

Attol, hogy rossz lett a ferjeddel a kapcsolatod mert egy gyoker, ugyanugy gaz megcsalni ha valakivel "papiron" egyutt vagy.

2020. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!