Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amiket nem tehetsz a...

Mi az amiket nem tehetsz a családod miatt, pedig így élnél?

Figyelt kérdés

A szüleid vagy párod,gyerekeid miatt normálisan " kell élned,és nem teheted amikre vágysz... én nő létemre kipróbálnám a szwingerklubbot párommal vagy otthon másik párral együtt" lenni,de elég erkölcsös.pont ezt szeretem benne,de szerintem mindenki vonzódik másokhoz is,évtizedekig ugyanazzal az emberrel kell lenned,

egy évig világkörüli úta mennék lakókocsival férjemmel gyerekemmel,nem kötne röghöz az ovi,suli,munka.ehhez pénz is kellene, már 4 gyerekem lenne szívem szerint,de csak egy van,s már 5 éves,ő is nehezen sikerült,de férjem szerint még gyűjtenünk kell,dolgoznom kell,de amugy is kettőt akar.és már 34 vagyok.s már 5 éve sajnálom hogy egyke.én is az voltam. Együtt sportolni ,nagy baráti társaság vagy 10 ember akikkel együtt nyaralunk,játszunk,tábortűz stb.közös tevékenységekre vágyom,de kevés rokon van 1-2 és szinte csak mi megyünk hozzájuk alig érnek rá. Olyan állásokra jelentkeznék ami érdekel és többet kereshetek,de nem válogathatok mert nem lehet utazgatós pl. Itthon kell lennem párommal meg a gyereket hordani oviba reggel és haza mindennap.így sokminden kilőve. Mindig nevelőszülő szerettem volna lenni már 20 éves korom óta érdekel,de dérjem nem bírná hogy utána elviszik a gyerekeket.én elviselném hiszen az óvónők,tanárok is kb 4 év után mindig el kell búcsúzzanak a gyerekektől. Most ennyi jut eszembe. Kérlek ne ítéljetek el.Meséljetek.


2020. jan. 19. 13:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért írta egybe èn sok szóközt hagytam a mondatok között de levágta
2020. jan. 19. 13:50
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát neked elég sok vágyad van, ami nem teljesül. :s Boldog vagy te egyáltalán?


Engem el lehet ítélni nyugodtan, de az igazság az, hogy pont azért maradtam tudatosan szingli, mert nem szeretnék feláldozni semmit. Így utazgatok, hobbijaimnak élek, a kedvenc szakmámat űzöm, jó helyek élek... Szóval én így szeretem az életem, és ha ezerszer kérdezik, nem vagyok-e magányos, akkor ezerszer mondom, hogy nem! Imádok így élni.


Tudom, hogy ez sokak szerint önzőség és elítélendő, de vállalom.


34/N

2020. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem főznek, hétvégén aludnék délig. Azt vennék amit szeretnék. Nem dugdosnam el mások elől a cuccaimat.
2020. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Írjatok még :)
2020. jan. 19. 15:31
 5/8 anonim válasza:
Gyerekkoromban sok vágyam volt, néhányat ezek közül már sikerült véghez vinni. Mindig érdekelt a könyvelés, így elvégeztem ezt a szakot, majd magyar-töri szakos diplomát is szereztem, mert imádok tanítani. Óvodás koromban balerina szerettem volna lenni. Erre sajnos nem volt lehetőségem, de 26 évesen elmentem balettet tanulni, az akrobatikát is kipróbáltam, valamint évek óta jógázom is. Rengeteg dolog van, amit még szeretnék kipróbálni: ejtőernyőzés, hegymászás, könyvkiadásban dolgozni, jógát oktatni és utazgatni is szeretnék, főleg Dél-Amerikába és Ázsiába.
2020. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Érdekel a testépítés.... régen volt idő,akkor nem érdekelt.Most nincs,ezért csak itthon próbálok tornázgatni.De ez egy fogadalmam maradt.Ezenkívül sokat lennék egyedül, sokat aludnék és utaznék.Semmi extra.
2020. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én felelőtlenül baxnám el a pénzt baromságokra, meg olyan dolgokra, amire nincs szükségem, csak miért ne?


Egész életemben muszáj volt spórolnom, szinte soha nem volt meggondolatlan vásárlásom. Egyszer kipróbálnám, milyen úgy vásárolni, hogy nem nézem az árakat.

2020. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cigiznék, mintha nem lenne holnap. (Szoptatok, meg amúgy se kéne tüdőrákot kapni idő előtt).
2020. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!