Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, meddig működhet...

Mit gondolsz, meddig működhet így egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Adott két ember együtt vannak már egy ideje 10 év korkülönbség van köztük, a pasi elkezd azon gondolkozni,hogy jó volna egy gyerek 2-3 éven belül a lány hallani sem akar róla. Az elején még nincs ebből gond aztán egyre gyakrabban megy ez a téma és mindig veszekedés a vége. A lány 20 lesz,a pasi 30. Nem érdekes elvárni egy 20 évestől,hogy szüljön gyereket,ha egyszer az illető ismeri, tudja,hogy a mának él és bizony néha magára sem tud vigyázni.
2010. júl. 20. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
türelem és empátia kérdése. köztünk is 10év van a párommal, igaz én 28 voltam amikor megismerkedtünk és 30 amikor megszületett az első. azóta még egy fővel gyarapodtunk és ha minden jól megy lesz harmadik csemete is. most 34 vagyok, de úgy érzem a halálig menni fog. :)
2010. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem sokáig, egy 30 éves férfi már családot akart a 20 éves lány meg élni, de szerintem az lenne a legjobb megoldás ha leülne mind2 és kikötne egy időpontott hogy mikor lenne alkalmas a családalapításra, ha ez nem megy akkor szakítás lesz. 17L
2010. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27 28évesen ráér egy nő szülni főleg ha diplomázik is .
2010. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megfogom neki mutatni itt erre a kérdésre ki,hogy reagált,ha ez sem érdekli akkor vége ennek a kapcsolatnak.

2010. júl. 20. 20:12
 5/15 anonim ***** válasza:
utolsónak adok igazat. én 20évesen még egyetemista voltam és bizony eszembe sem jutott a gyerekszülés. nem bánom egyáltalán hogy 30évesen szültem. mindent megéltem úgy ahogy szerettem volna és most két gyerekkel semmi sem hiányzik az életemből. (igaz 20évesen nem is volt olyan kapcsolatom ahol szóbakerülhetett volna a téma)
2010. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

A gyermekvállalásra a legideálisabb idő,ha a nő 20-30 év között van. Efölött megnő a kockázatok esélye,nehezn marad terhes,veszélyeztetett terhes,beteg baba stb.

20 évesen már illene,hogy felnőtt ésszel gondolkodjon egy nő.

Ebben az esetben nyilvánvalóan nem így van. Akkor pedig felelőtlenség lenne,ha szülne. Ha inkább "kiakarja élni magát",ahogy ma divat,akkor keressen más pasit/pasikat magának.

2010. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Felnőtt ésszel gondolkozom,de még nincs kedvem egy bőgő masinával otthon ülni a 20-at is csak 4 hónap múlva töltöm:) Ráadásul elég sok olyan tervem van,amit egy gyerekkel nem lehet elérni.

Azért köszi a válaszod!

2010. júl. 20. 20:22
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem úgy 23-29 éves kor között ideális egy nőnek szülnie.. de ha az egyik fél még nem szeretne akkor azt a másiknak el kellenne fogadni..
2010. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ilyet egy lánytól aki 20 sincs elvárni szerintem durva. Tudta ezt akkor is, mikor összejöttek, hogy ennyire fiatal a lány, miért nem akkor gondolkodott? Meg persze a lány is, bár szerintem pasiknál ritka az aki 30 évesen már ennyire gyereket akar...

Szerintem az ideális kor valahol 25 és 30 között van, ilyen fiatalon szerintem még az se szüljön, aki még vágyik is egy kicsit a babára, de ha még csak nem is akarja, hogy lehetne már ilyet rákényszeriteni valakire?

Szó mi szó, szerintem ebből szakítás lesz, kéne, hogy legyen, ha a srác tényleg ennyire rá van állva a gyerek témára. Egyébként is, ha fontosabb mint a párkapcsoalta, akkor már ott amugy sincs rendben valami.

2010. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az a nő sokkal érettebb, aki 20 évesen tanul vagy megalapozza a szakmai hátterét egy munkahelyen, mint az, aki rögtön lebabázik. Pl. az első aprócska kérdésem, hogy mi alapján kapja majd a gyest? Aztán ha meg nem kapja, rohangászhat fűhöz-fához, ha a pasi veri vagy megcsalja, mire megy a férfi nélkül, hisz még gyesre sem jogosult.

Amúgy véleményem szerint egy férfi 35 évesen sincs elkésve az első gyerek vállalására, a lánynak meg 25 éves korában lehet hogy megváltozna a véleménye. Én azt gondolom, ha amúgy jó a kapcsolat, lehetne várni 5-6 évet, egyikük sem lenne elkésve semmivel.

Megjegyzem, én 20 éves korom körül nagyon vágytam gyerekre, de nem volt megfelelő társam, aztán sok családi tragédia történt, ami elvette a kedvemet az egésztől, most 32 évesen már egyáltalán nem vágyom gyerekre, de ebben biztos hogy benne van az is, hogy anyám állandóan rágta a fülemet egy unokáért, én meg szenvedtem, mert nem volt pasim, és egy idő után úgy haragudtam minden kisgyerekre, ez a düh a mai napig feljön bennem, ha a közelembe merészkedik egy, pedig húsz évesen lógtak rajtam és minden kis szakadt gyereket hazacipeltem, hogy nálunk aludjon. Most meg nem bírom elviselni őket. Szóval jobb lenne, ha a párod nem terrorizálna ezzel a kérdéssel, ahogy engem az anyám, mert a végén úgy megutálod a kisgyerekeket, ahogy nem lenne szabad. Az ilyesmit nem lehet veszekedéssel elintézni.

Nálatok mint mondtam lehetne várni még, a párod nincs lekésve semmiről, te meg igenis fiatal vagy még ehhez, főleg ha így is érzed!

2010. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!