Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érhetem el hogy Torinak...

Hogy érhetem el hogy Torinak hívjanak?

Figyelt kérdés
Viktória a nevem mindenki Vikinek becéz de ezt rühellem. Hogy érjem el hogy máshogy nevezzenek?
2019. dec. 5. 15:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
A régen megszokottaknál (szülő, testvérek, kollégák, szomszédok) nehezen, de ha új embereket ismersz meg, akkor így mutatkozol be.
2019. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
94%
Mond meg nekik, hogy nem szereted ha Vikinek hívnak és inkább nevezzenek Torinak.
2019. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Azon kívül, hogy megkéred őket, a nekik írt leveleket üzeneteket mindig így írd alá. Ha eddig nem írtad alá az üzeneteidet, mert úgyis tudják, hogy tőled jött, hát ezentúl írd alá!
2019. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
59%
Van egy ismerősöm, az a neve hogy Inventory, őt mindenki úgy hívja.
2019. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

írd át a neved messengeren, vagy ahol családdal kommunikálsz...bár úgyis először jó ideig fel se fogják, ki ír....és ahogy első írta...

Akikkel felnőttem, nem mondanak mást nekem sem.Gimiben más becenevet mondtam, de volt egy gyerekkori ismerős, így az maradtam....

egyetemtől már nem volt gond

2019. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%

Mond meg az ismerősöknek, hogy mától Tori vagy és egyébként leszbikus.


Mikor ledöbbennek és kérdezik, hogy tényleg? ez komoly?, akkor te mondod, hogy nem vagy leszbi, csak vicceltél, de a neved tényleg Tori.


ugye nem vagy leszbi?

2019. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerősöm, aki kitalált magának egy új nevet. Onnan kezdve mindenkinek úgy mutatkozott be és kikérte magának hogyha nem azt mondták. Azonban a családtagjai ugyanúgy hívtak, mint régen.
2019. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Úgy, hogy közlöd velük,vhogy Tori vagy.ha nem így hívnak, nem hallgatsz oda.
2019. dec. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Úgy, hogy közlöd: "mától a nevem Tori, és kéretik ezen hívni. Aki nem így hív, annak nem válaszolok, észre sem veszem, oda sem figyelek. Pont. Köszönöm. "
2019. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Tedd ahogy az előzők írták, és légy benne következetes. HA valaki Vikinek szólít, javítsd ki, és várd meg, amig Torit mond helyette.

Ha ez neked ennyire fontos...

Hány éves vagy?

2019. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!