Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek önző vagyok?

Szerintetek önző vagyok?

Figyelt kérdés

Hello, az a problémám, hogy nem tudom eldönteni, most én vagyok-e önző vagy az anyám. Sokféle műsort nézek a TV-ben pl Showder Klub, Így jártam anyátokkal, de néha mesefilmeket is megnézek (jó, 18 vagyok, de néha ilyen is kell.) anyám meg ha valami ilyesmit nézek, folyton bejön a nappaliba (nincs saját tv-m) és elkezd kritizálni, hogy miért nézem ezt a sz.rt, ez hülyeség, stb. Múlt pénteken reggel direkt felkeltem korábban (kb 10-kor szoktam így szünetben), hogy megnézzem a kedvenc sorozatomat, ami 7-kor kezdődik, és csendben lesurrantam a nappaliba, de anya is felpattant az ágyból és követett. Mert hogy beszélgetni akar velem. Nem érti meg, hogy legalább egyszer zavartalanul látni akarom a kedvenc műsoromat, végülis vakáció van. A beszélgetni akarás amúgy meg szerintem elterelő hadművelet volt, mivel tudom, hogy legszívesebben megtiltaná, hogy pl. Így jártam anyátokkalt nézzek.

A következő ötlete az volt, hogy menjünk el most nekem bútort venni (5 perce ment a film). Szóval elég átlátszó. Már idegesít.

Vagy csak én volnék túl akaratos? Amúgy napi 1-2 óránál többet nem nézek tévét.


2010. júl. 19. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagy önző, neked is kell a kikapcsolódás, inkább infantilis lehetsz, ami engem mindig is idegesített.

Inkább kezdjél nőzni, épp ideje, hagyd a rajzfilmeket.

2010. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi. amúgy nemcsak rajzfilmeket nézek, hanem többnyire amerikai sorozatokat, és stand up comedy-t is.
2010. júl. 19. 10:22
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez hülyeség hogyha valaki szereti a rajzfilmeket. Nem vagyok az a hú most feltétlen néznem kell, de ha pl ot alszok barátomnál, és felébredünk, időnként megnézzük a rajzfilmeket. pl hupikék törpikék, frédi béni.

25L

2010. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én megmondanám neki h figyelj anya ezt most megnézem és aztán a tiéd vagyok. nekem a férjem szokott volt ilyeneket mondani de amikor ő nézte a kedvenceit akkor én is beszóltam neki azóta nem csinálja.am azokat én is szoktam nézni amiket te.

25/N

2010. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha direkt csinálja, akkor szard le. De amúgy tényleg nem érdemes elrontani a családi életed ilyen piti dolgok miatt. Nekem pl. apám sokszor morog, ha tv-zés közben zavarják. Erre anyám sokszor kiakad, tegyük hozzá: jogosan. Először a munka, aztán a szórakozás!
2010. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kritizáld te is amit ő néz, kapjon az agyához. Napi két órára igazán abba lehetne hagyni az ember csesztetését, amíg tévét néz...
2010. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi is infantilisek vagyunk ezek szerint a férjemmel. :D Ha valami új rajzfilm jön ki, azonnal megyünk a gyerekekkel a moziba és megnézzük. Sőt, tudjátok mit? Van olyan, hogy vasárnap délután is csinálunk családi mozizást itthon rajzfilmekkel. Sőt, olyan is van, hogy videojáték házibajnokságot rendezünk. Nagyon szokták élvezni a gyerek és mi is, pedig én aztán 34 vagyok, nem 18. Sokkal jobban kikapcsolja az embert mint bármilyen délutáni szennyműsor.


Szerintem 1-2 óra naponta nem sok, csak legyél mellette sokat levegőn is (ne a 40 fokban) és sportolj is!

2010. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Utolsóval egyetértek! Inkább nézek rajzfilmeket, mint a Maunika sót meg ilyen vackokat:D
2010. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnsz önzőnek. Ha fáj neki, hogy az ízlésed olyan, amilyen, az az ő baja.
2010. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!