Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem rólam lesz szó, sőt nem...

Nem rólam lesz szó, sőt nem is egy ismerősömről, csupán csak érdeklődök, hogy mi van ha?

Figyelt kérdés

Szóval , ha fogja magát egy magyar srác, és kimegy amerikába, és összeházasodik egy nővel, csak azért hogy állampolgárságot kapjon ugye, tehát fizet a nőnek stb...


mennyi idő után kapja meg a magyar srác a zöld kártyát, az állampolgárságot?


sokan csinálják ezt így?


Mennyi az esélye annak , hogy észre veszik ?


Mi történik ha észreveszik? Hazaküldik csak, vagy börtön?


Ha mondjuk nem veszik észre, és pár év múlva elvállnak, 2-3 év múlva mondjuk , akkor a sráccal mi történiK? tehát elveszti a zöld kártyát , az állampolgárságot, és nem élhet ott többé?


Légyszi az összes kérdésre próbáljatok meg válaszolni ne csak 1re :)


köszi


2010. júl. 18. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Sokan így csinálják, de főleg lányok. Pont a zöld kártya miatt. De ott is megvan, hogy hány évig kell házasságban élni, és kimennek a házhoz és ellenőrzik, hogy tényleg házas életet élnek e, teljesen kivesézik a magánéletedet. Ha lebuksz, kipenderítenek az országból.

Egyébként senkinek nem ajánlom, hogy így kimenjen Amerikába (sőt, akárhogy akar kimenni oda, tegyen le róla, az amerikai álom mese habbal), mert az, akihez kimegy, és összeházasodik vele, akár át is ejtheti, kihasználhatja. Rengeteg lány jár így:( Sajnos, aki ilyenbe belemegy, az szerintem buta.

2010. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jártál már Amerikában kedves első válaszoló, hogy ilyen "jól" tájékozott vagy? Mert én voltam. De ha te nem voltál, akkor légyszíves ne beszélj Amerikáról jó? Hogy mi a mese habbal meg mi nem...
2010. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyetértek,mese habbal. én voltam kinn,de semmi sem jobb mint itt. ott csak másképp rossz.ott kulturáltan vagy épp nem úgy köcsög szemetek az emberek(tisztelet a kivételnek)
2010. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!