Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi helyzet/kapcsolat...

Családi helyzet/kapcsolat romlása végett külföldre szökés? :

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek? Valami esély új életet kezdeni odakint? Esetleg egy haverral?


19 :)


2010. júl. 17. 23:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Próbáld először a problémát kezelni=kommunikáció!:)

Ha nem megy,akkor először Magyarországon belül költözz máshova:D:D aztán jöhet külföld,ha megtalál a családod vagy a rokonaid..:P

2010. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha a szökés alatt azt érted, hogy lelépsz és senki se tud veled kapcsolatba lépni, azt jól gondold meg! Épp most keressük az egyik ismerősömet, hetek óta semmit nem tudunk róla, a családja szerint lelépett külföldre, de akár még öngyilkos is lehetett... Borzalmas érzés, ne akard ezt szerintem a családodnak.
2010. júl. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És hova lehet lelépni külföldön? Kiszökök és? Mi a terv?
2010. júl. 18. 00:32
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

És majd vagy éhen halsz, vagy eladnak rabszolgának. Attól függ, merrefelé indulsz :P

Mégis, ha fingod sincs róla, hova mennél, mihez kezdenél, akkor mire számítasz? A tervnek neked kéne meglenni.

2010. júl. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
eh kamu. 19 évesen az ember relative érett és nem úgy áll hozzá a problémákhoz, mint egy kispisis... kimenne külföldre, na persze. pénze nincs, szállása nincs, valszeg képzettsége nulla, esetleg prostiként megél:P
2010. júl. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
utolsó tényleg arra nem is gondoltam :D
2010. júl. 18. 00:43
 7/16 anonim válasza:
54%

Én is ezen gondolkozom.

F/19, majdnem 20

2010. júl. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor ketten bele is csaphatunk a forró lecsóba! Egyszerűbb lesz így akkor! Küldj mailt!
2010. júl. 18. 01:00
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen az ember még relatíve sem érett. XD A haverod úgyis majd lelép, vagy mert gáz a szitu vagy mert jobb ötlete támad. Az esetleges munkaadóid lenéznek majd, mert nem tartozol oda. Stb stb.


De ha komolyan gondolod, terv mindenképp kell. Nem úgy megy ez hogy fogod magad felülsz a vonatra leszállsz Bécsben és odamész valahova, hogy nah jöttem meló meg kéró kéne ja és lehetőleg ne kelljen se kaució se első havi lakbér mer fizut csak hó végén kapok. XD

2010. júl. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az egyik tizenkilenc, a másik egy híján húsz...?
2010. júl. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!